Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grunwaldzki komisariat Policji zostanie wyremontowany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grunwaldzki komisariat Policji zostanie wyremontowany
09-05-2013 10:00   Janusz Ludwiczak
Komenda Wojewódzka Policji ogłosiła przetarg na kompleksowy remont obiektu Komisariatu Policji Poznań - Grunwald przy ul. Rycerskiej.

Obdrapane ściany, zagrzybione toalety, meble z czasów PRL-u, brak komputerów z dostępem do internetu dla policjantów - tak wygląda Komisariat Policji Poznań-Grunwald. Ogłoszony został przetarg na kompleksowy remont jednego z trzech budynków przy ul. Rycerskiej.

Remont wykonywany będzie etapami. W ramach pierwszego etapu wyremontowany zostanie budynek C, znajdujący się na samym końcu. Pozostałe budynki zostaną wyremontowane w kolejnych etapach, ale na razie nie wiadomo kiedy. Komenda wojewódzka złożyła wniosek na remonty, bo jak my możemy pracować w takich warunkach - powiedział mł. insp. Przemysław Marciniak, Komendant Komisariatu Policji Poznań-Grunwald.

Przetarg na I etap remontu obiektu grunwaldzkiego komisariatu Policji został ogłoszony 26 kwietnia. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na opracowaniu dokumentacji projektowej na kompleksowy remont budynków A, B i C położonych na terenie Komisariatu Policji Poznań - Grunwald w Poznaniu przy ul. Rycerskiej 2, oraz wykonanie przez wykonawcę robót budowlanych polegających na remoncie budynku C wg opracowanej przez niego dokumentacji projektowej.

Remont potrwa cztery miesiące i ma zakończyć się we wrześniu.

Komenda Wojewódzka Policji ogłosiła również przetarg na wykonanie robót związanych z termomodernizacją trzech budynków: administracyjno-koszarowego, magazynu uzbrojenia i rusznikarni na terenie Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu przy ul. Taborowej 22. Inwestycja ta również ma zostać zrealizowana do jesieni tego roku.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

cze

do 22-06-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

25

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Nuda przy śmietniku" w wykonaniu grupy teatralnej dziecięcej w ramach projektu "Fabryka kultury". Wstęp wolny!

26

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci" w ramach projektu "Łazarskie Lato 2019"

28

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci w wykonaniu Wujka Ogórka- pt."Zwierzęta" - które zwierze jest największe, które najmniejsze, a które najbardziej potrzebuje naszego wsparcia bo jest zagrożone. Piosenki Wujka Ogórka

30

cze

11:00
Łazarz
Kolejarski Łazarz - wycieczka
zbiórka przy Dworcu Zachodnim

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: