Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policjanci z komisariatu targowego zyskali nowe biura i salę odpraw - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policjanci z komisariatu targowego zyskali nowe biura i salę odpraw
02-05-2013 01:08   Janusz Ludwiczak
Funkcjonariusze Komisariatu Policji Poznań-Targi zyskali nowe pomieszczenia w siedzibie przy ulicy Śniadeckich. Komisariat targowy powiększył się o kolejne pomieszczenia biurowe i salę odpraw, które okazały się niezbędnymi po zwiększeniu stanu etatowego jednostki.

Dzięki otwartości i dobrej współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich z Komendą Miejską Policji komisariat Policji Poznań-Targi przy ul. Śniadeckich zyskał nowe pomieszczenia biurowe i salę odpraw.

Targi, od wielu lat ściągają do Poznania tysiące przedsiębiorców, przedstawicieli firm i gości targowych, poznańska Policja natomiast dba o bezpieczeństwo i porządek zarówno wśród przyjezdnych osób, jak i mieszkańców naszego regionu. Wszystko to ma istotne znaczenie dla atrakcyjności stolicy Wielkopolski i postrzegania Poznania na arenie krajowej i międzynarodowej. Nowe warunki lokalowe komisariatu, w znacznym stopniu poprawiły warunki pracy policjantom z Komisariatu Policji Poznań Targi - wyjaśnia podkom. Zbigniew Paszkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.


Komentarze (1)

02-05-2013 10:25:28
Dmowskiego
Prezes Byrt w towarzystwie byłych UBeków... Świat schodzi na PSY !!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: