Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Trwa konkurs na "Najlepsze danie łazarskie" - do wygrania obiad i dodanie dania w menu Monidła - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Trwa konkurs na "Najlepsze danie łazarskie" - do wygrania obiad i dodanie dania w menu Monidła
01-05-2013 16:09   Janusz Ludwiczak
Konkurs na przepis kuchni domowej "Najlepsze danie łazarskie" ogłoszono z okazji 24. Dni Łazarza. Do zwycięzców czeka m.in. zaproszenie na rodzinny obiad dla 4 osób oraz umieszczenie autorskiego dania w karcie menu restauracji.

Komitet Organizacyjny Dni Łazarza wspólnie z Restauracją "Monidło" ogłosili konkurs na przepis kuchni domowej "Najlepsze danie łazarskie".

Chcieliśmy poznać tradycje kulinarne Łazarza, zobaczyć jak to współcześnie wygląda - czy dominuje kuchnia wielkopolska czy nowe pojawiły się nowe wpływy. Chcemy zaznajomić się z lokalną społecznością, mamy restaurację na Łazarzu i chcielibyśmy dobrze żyć z sąsiadami i być z nimi blisko. Można nadsyłać przepisy zarówno na dania obiadowe, ale również na deser - powiedziała Barbara Frąckowiak z Restauracji "Monidło".

Uczestnikami konkursu mogą być osoby z województwa wielkopolskiego, które do 10 maja prześlą przepis osobiście do Restauracji Monidło przy ul. Matejki 68 lub prześlą drogą e-mailową na adres: biuro@monidlo.com.pl wraz z podaniem danych: imię, nazwisko, adres, nr tel. i e-mail.

Za każdy przedstawiony przepis konkursowy Restauracja "Monidło" oferuje jednorazową gratisową kawę. Dla zwycięzców czeka zaproszenie na rodzinny obiad dla 4 osób oraz umieszczenie autorskiego dania w karcie menu Restauracji "Monidło", a za zajęcie II miejsca zaproszenie na rodzinny obiad dla 2 osób.

Dla ścisłego grona finalistów tydzień przed rozstrzygnięciem konkursu w dniu 18 lub 19 maja zostaną zorganizowane warsztaty kulinarne, które odbędą się w siedzibie firmy Biesiada Catering przy ul. Św. Rocha 11.

Wpłynęły do nas już pierwsze przepisy, m.in. na pyzy drożdżowe i sztufadę wołową. Zwycięski przepis pojawi się już w letniej karcie naszego menu - dodaje Barbara Frąckowiak, Restauracja "Monidło".

"Najlepsze łazarskie danie" poznamy 25 maja o godz. 12:15 w muszli koncertowej w Parku Wilsona, podczas "Festynu Łazarskiego". Dostarczone przepisy oceniać będzie jury, w skład którego wchodzić będzie szef Kuchni Restauracji "Monidło".
Konkurs odbywa się pod patronatem portalu lazarz.pl.


Komentarze (1)

23-05-2013 00:11:30
bogna
Bylam dwa razy w monidle nie bylo tak kolorowo jak na tych fotografiach zielonkawe sciany i piwniczny klimat to nie dla mnie a dania dobre ale niczym niezachwycaja a ceny ogromne!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne
ODWOŁANE

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj, jak ciekawa jest… Wielkopolska!
- spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu "Teatru Mozaika"

24

paź

11:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Ćmony i Smeśki" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmai

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: