Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Studenci WSB spotkali się z Brandonem Webbem, żywą legendą amerykańskich sił zbrojnych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Studenci WSB spotkali się z Brandonem Webbem, żywą legendą amerykańskich sił zbrojnych
28-04-2013 00:49   Janusz Ludwiczak
Studenci Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa spotkali się Brandonem Weebem, żołnierzem amerykańskich sił zbrojnych, który wrócił z Afganistanu z ekstremalnym bagażem doświadczeń, a także z komandosami GROM-u, m.in. Andrzejem Kisielem.

Zainteresowanie spotkaniem było aż tak duże, że organizatorzy musieli przenieść je do większej sali, w domu aukcyjnym Adam's przy ul. Matejki 62.

Brandon Weeb i polscy komandosi GROM-u odpowiadali na pytania studentów odnośnie misji w Afganistanie, współpracy pomiędzy jednostkami, a także co skłoniło żołnierzy do napisania książki.

Brandon Webb - były żołnierz służb specjalnych Navy SEAL oraz instruktor i specjalista ds. wdrożeń bojowych w południowo-wschodniej Azji, w tym Iraku i Afganistanie. Autor jednego z najtrudniejszych i najbardziej wymagających programów szkoleniowych dla przyszłych snajperów – jego program szkoleniowy przeszedł Chris Kyle. Jest również redaktorem naczelnym "Sofrep".

Jest autorem książki "Czerwony krąg", w której można poznać historię najlepszego trenera snajperów Navy Seal's. Brandon Weeb zdradza sekrety autentycznych, skrajnie niebezpiecznych akcji komandosów na Bliskim Wschodzie. W swojej książce opowiada o tajnikach morderczego szkolenia, które zaczyna się po zaliczeniu Hell Week.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

28

lis

17:00
XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 51 ul. Potockiej 38
Konsultacje społeczne ws. przebudowy ulicy Kolejowej
► więcej szczegółów

29

lis

do 01-12-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: