Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Studenci WSB spotkali się z Brandonem Webbem, żywą legendą amerykańskich sił zbrojnych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Studenci WSB spotkali się z Brandonem Webbem, żywą legendą amerykańskich sił zbrojnych
28-04-2013 00:49   Janusz Ludwiczak
Studenci Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa spotkali się Brandonem Weebem, żołnierzem amerykańskich sił zbrojnych, który wrócił z Afganistanu z ekstremalnym bagażem doświadczeń, a także z komandosami GROM-u, m.in. Andrzejem Kisielem.

Zainteresowanie spotkaniem było aż tak duże, że organizatorzy musieli przenieść je do większej sali, w domu aukcyjnym Adam's przy ul. Matejki 62.

Brandon Weeb i polscy komandosi GROM-u odpowiadali na pytania studentów odnośnie misji w Afganistanie, współpracy pomiędzy jednostkami, a także co skłoniło żołnierzy do napisania książki.

Brandon Webb - były żołnierz służb specjalnych Navy SEAL oraz instruktor i specjalista ds. wdrożeń bojowych w południowo-wschodniej Azji, w tym Iraku i Afganistanie. Autor jednego z najtrudniejszych i najbardziej wymagających programów szkoleniowych dla przyszłych snajperów – jego program szkoleniowy przeszedł Chris Kyle. Jest również redaktorem naczelnym "Sofrep".

Jest autorem książki "Czerwony krąg", w której można poznać historię najlepszego trenera snajperów Navy Seal's. Brandon Weeb zdradza sekrety autentycznych, skrajnie niebezpiecznych akcji komandosów na Bliskim Wschodzie. W swojej książce opowiada o tajnikach morderczego szkolenia, które zaczyna się po zaliczeniu Hell Week.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: