Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Studenci WSB spotkali się z Brandonem Webbem, żywą legendą amerykańskich sił zbrojnych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Studenci WSB spotkali się z Brandonem Webbem, żywą legendą amerykańskich sił zbrojnych
28-04-2013 00:49   Janusz Ludwiczak
Studenci Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa spotkali się Brandonem Weebem, żołnierzem amerykańskich sił zbrojnych, który wrócił z Afganistanu z ekstremalnym bagażem doświadczeń, a także z komandosami GROM-u, m.in. Andrzejem Kisielem.

Zainteresowanie spotkaniem było aż tak duże, że organizatorzy musieli przenieść je do większej sali, w domu aukcyjnym Adam's przy ul. Matejki 62.

Brandon Weeb i polscy komandosi GROM-u odpowiadali na pytania studentów odnośnie misji w Afganistanie, współpracy pomiędzy jednostkami, a także co skłoniło żołnierzy do napisania książki.

Brandon Webb - były żołnierz służb specjalnych Navy SEAL oraz instruktor i specjalista ds. wdrożeń bojowych w południowo-wschodniej Azji, w tym Iraku i Afganistanie. Autor jednego z najtrudniejszych i najbardziej wymagających programów szkoleniowych dla przyszłych snajperów – jego program szkoleniowy przeszedł Chris Kyle. Jest również redaktorem naczelnym "Sofrep".

Jest autorem książki "Czerwony krąg", w której można poznać historię najlepszego trenera snajperów Navy Seal's. Brandon Weeb zdradza sekrety autentycznych, skrajnie niebezpiecznych akcji komandosów na Bliskim Wschodzie. W swojej książce opowiada o tajnikach morderczego szkolenia, które zaczyna się po zaliczeniu Hell Week.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: