Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarz za pół ceny: wycieczka po Targach i Palmiarnia za 3,50 zł - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarz za pół ceny: wycieczka po Targach i Palmiarnia za 3,50 zł
27-04-2013 00:37   Janusz Ludwiczak
Rozpoczęła się szósta edycja akcji "Poznań za pół ceny". W wybranych hotelach, restauracjach i muzeach zapłacimy 50% mniej. O połowę taniej będzie można w weekend zwiedzić Palmiarnię. Z kolei na wycieczkę zapraszają w sobotnie i niedziele południe Międzynarodowe Targi Poznańskie.

W weekend w ramach akcji "Poznań za pół ceny" Palmiarnię będzie można zwiedzić o połowę taniej. Bilet normalny będzie kosztować 3,50 zł (zazwyczaj jest to 7 złotych), a ulgowy - 2,50 zł. Równocześnie w niedzielę, w godz. od 10 do 16 odbywać będzie się Pokaz Kotów Rasowych. Natomiast w sali konferencyjnej można oglądać wystawę muszli morskich.

W sobotnie i niedzielne południe na wycieczkę zapraszają Międzynarodowe Targi Poznańskie.

W ramach akcji "Poznań za pół ceny" Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do zwiedzania terenów targowych, w tym najnowocześniejszej sali kongresowej w Polsce – Sali Ziemi. Wycieczka z przewodnikiem poświęcona będzie współczesnej historii Centrum Kongresowego. Zwiedzający będą mogli zobaczyć wszystkie możliwości nowoczesnego pawilonu nr 15 - ruchome ściany, ekran multimedialny o powierzchni 120 m2 i wypróbować nagłośnienie sali koncertowej. Będzie to też okazja by poznać techniczne kulisy organizacji najbardziej prestiżowych wydarzeń świata biznesu, nauki i polityki - wyjaśnia Karolina Nawrot z MTP.

Zwiedzanie Targów rozpocznie się w sobotę i niedzielę o godz. 12:00. Zbiórka w Holu Wschodnim MTP (wejście od strony Mostu Dworcowego). Wstęp wolny.

W weekend taniej będzie również w restauracjach. Do akcji "Poznań za pół ceny" przyłączyli się m.in.: Steak & Grill Restaurant (Hotel Moderno) z ul. Kolejowej 29 czy Platinum Palace Residence - ul. Reymonta 19 (wejście od Wyspiańskiego).


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: