Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ruszył remont ulicy Zachodniej. Od września pojadą tędy autobusy miejskie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ruszył remont ulicy Zachodniej. Od września pojadą tędy autobusy miejskie
23-04-2013 00:42   Janusz Ludwiczak
Rozpoczął się remont ulicy Zachodniej. Do tej pory ta krótka ulica, znajdująca się na tyłach Dworca Zachodniego i budynku poczty była drogą dojazdową do okolicznych zakładów i firm. Od września wraz z uruchomieniem PeSTki ulicą Zachodnią będą kursowały dwie linie autobusowe, które obecnie dojeżdżają tylko do Ronda Kaponiera.

W poniedziałek rozpoczął się remont ulicy Zachodniej. W ramach inwestycji wymieniona zostanie m.in. kostka brukowa. Na ułożenie tutaj nawierzchni asfaltowej nie zgodził się Miejski Konserwator Zabytków. W ramach inwestycji, która ma zakończyć się pod koniec sierpnia powstaną również nowe chodniki oraz przystanki autobusowe, dzięki czemu pasażerowie będą mogli "drzwi w drzwi" przesiąść się z tramwaju na autobus.

Ulicą Zachodnią, do nowej pętli PeSTKi, która powstanie przy Dworcu Zachodnim mają zostać wydłużone dwie linie, które obecnie dojeżdżają do Ronda Kaponiera i Bałtyku. Możliwe, że będą to autobusy linii nr 45 i 59.


Komentarze (1)

25-04-2013 13:26:53
Łazarzowianin
Brawo dla Miejskiego Konserwatora Zabytków dobra decyzja, moim zdaniem nawierzchnia która tam jest wytrzyma dłużej niż asfalt i ma swój urok, można by było ją tylko trochę wyrównać i już albo ułożyć od nowa. Tak samo uważam że na Sczanieckiej i Bogusławskiego można by było od nowa ułożyć bruk, by zniwelować wgłębienia które powstały.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: