Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W MDK-u (wy)tańczyli disco {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W MDK-u (wy)tańczyli disco {WIDEO}
21-04-2013 17:29   Janusz Ludwiczak
35 zawodników z 16 zespołów wzięło udział w Poznańskim Konkursie Tańca Disco, który odbył się w sobotę w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3. Młodzi tancerze w wieku 7-12 lat zmagali się w kategorii solo oraz dwójkami.

W sobotę w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 odbył się Poznański Konkurs Tańca Disco. Uczestnicy w wieku 7-11 oraz 12-16 lat zmagali się w kategorii tańca disco solo oraz disco parami lub dwójkami.

Już piąty raz biorę udział w tym konkursie. Tańcze w zespołach bardziej dla hobby i przyjemności. Gdy słyszy się muzykę to można do niej zacząć się ruszać, czuje się ten taniec. Najbardziej lubię tańczyć disco, pociąga mnie również salsa - powiedziała Julia Czajewicz.

Tańcząc można wyrazić siebie, pokazać co się ma w duszy, co się czuje. Tańczę disco, ale również hip-hop, jazz i inne tańce współczesne. Warto tańczyć dla zdrowia, używa się wtedy wszystkich części ciała. Taniec daje dużą dawkę energii - uważa Izabela Lewandowska.

Warto tańczyć, bo przez to można pokazać ludziom co się potrafi, jakie ma się umiejętności. Lubię taniec nowoczesny. Pociąga mnie taniec - sądzi Ola Bakiera.

Poprzez taniec można pokazać co czujemy. Tańczymy już trzy lata. Uczęszczamy również do szkoły tańca. Najbardziej lubimy tańczyć hip-hop ze względu na ciekawe bity w tej muzyce, można się wczuć - wskazują Asia Augusta i Oliwia Jachalska.

W kategorii disco solo w wieku 7-11 lat najlepszym tancerzem okazała się Alicja Kokorniak, a wśród dwójek Anna Konarzewska i Julia Szymankiewicz.

Najlepszymi tancerzami w kategorii taniec disco parami lub dwójkami w wieku 12-16 lat okazały się Oliwia Jachalska i Joanna August, a wśród solistów Julia Wiśniewska.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: