Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Adam Sztaba, Natalia Kukulska i Kasia Wilk wystąpili w Sali Ziemi MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Adam Sztaba, Natalia Kukulska i Kasia Wilk wystąpili w Sali Ziemi MTP
21-04-2013 15:10   Janusz Ludwiczak
Adam Sztaba, ceniony kompozytor, dyrygent i aranżer wystąpił wraz z orkiestrą symfoniczną l’Autunno w Sali Ziemi MTP. Na scenie pojawili się również: Natalia Kukulska, Kasia Wilk, Kuba Badach oraz zespół MashMish. Sobotni koncert odbył się w ramach cyklu "Taste The Music" i z okazji jubileuszu 20-lecia Radia Yesterday.

Na początku koncertu publiczność wysłuchała kompozycje autorstwa Adama Sztaby, pochodzące z tanecznego show "Opentaniec" oraz muzykę do filmu "Od pełni do pełni".

W drugiej części dźwięki instrumentów zostały połączone z siłą głosu znakomitych wokalistów. Wystąpili: Natalia Kukulska, Kasia Wilk, Kuba Badach oraz zespół MashMish.

Koncert odbył się w ramach cyklu " Taste The Music" oraz z okazji 20-lecia Radia Yesterday, sobotniej audycji Radia Merkury poświęconej muzyce lat 60. i 70., którą prowadzą Mariusz Kwaśniewski i Arkadiusz Kozłowski.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: