Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Tam jedzą wszystko co się rusza" - Krzysztof Kryza opowiadał w bibliotece o podróży do Chin - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Tam jedzą wszystko co się rusza" - Krzysztof Kryza opowiadał w bibliotece o podróży do Chin
20-04-2013 00:44   Janusz Ludwiczak
Znany podróżnik Krzysztof Kryza, który podróżuje po świecie i odwiedził m.in. Afrykę, Wyspy Vanuatu, Salomona czy Syberię opowiadał w czwartek w Bibliotece Raczyńskich przy ul. Arciszewskiego o swojej podróży do Chin południowych.

W czwartek, w Bibliotece Raczyńskich przy ul. Arciszewskiego odbyło się spotkanie autorskie z podróżnikiem i obieżyświatem, Krzysztofem Kryzą, który opowiadał o swojej podróży do Chin.

Podróżując nocnym autobusem nie siedzi się tak jak u nas, ale śpi. Pasażer dostaje specjalny koc i laczki, podróż odbywa się na leżąco - mówił w trakcie spotkania Krzysztof Kryza.

Podróżnik opowiadał również, że Chińczycy jedzą wszystko: od węży i żółwi po... psy.

Chińczycy jedzą wszystko co się rusza. Mogłem kupić wypatroszonego węża czy żółwia. Jedzą również pieski... ale nie są to uliczne kundle, ale specjalnie hodowlane - objaśniał Krzysztof Kryza.

Krzysztof Kryza odwiedził ponad 70 krajów, m.in. odbył podróż do Afryki czy Ameryki Południowej. Odwiedził Wyspy Vanuatu, Salomona, Syberię czy także Chiny.

Filia 46 Biblioteki Raczyńskich przy ul. Arciszewskiego 27 zaprasza w piątek o godz. 17:00 dzieci w wieku 6-10 lat na podróż "Z żółtym smokiem w Cesarstwie Chińskim". Wymagane są wcześniejsze zapisy. Szczegółowe informacje oraz zapisy na zajęcia w bibliotece oraz pod numerem telefonu 61 862 77 15.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: