Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uczeń II LO weźmie udział w Olimpiadzie Międzynarodowej w Danii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Uczeń II LO weźmie udział w Olimpiadzie Międzynarodowej w Danii
19-04-2013 17:14   Janusz Ludwiczak
Adam Krasuski z 2F, który zajął 3. miejsce na 62. Olimpiadzie Fizycznej na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego weźmie udział w Olimpiadzie Międzynarodowej, która od 7 do 15 lipca odbędzie się w Danii.

Wczoraj informowaliśmy, że uczniowie VIII LO zakwalifikowali się do finału 62. Olimpiady Fizycznej na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Kamil Kaczmarek, uczeń kl. Ig, który zajął 5 miejsce w Polsce i będzie reprezentantem na Olimpiadzie Międzynarodowej, która od 7 do 15 lipca odbędzie się w Danii.

W fizycznej Olimpiadzie Międzynarodowej, która odbędzie się od 7 do 15 lipca w Danii weźmie udział również Adam Krususki z II LO. Uczeń klasy IIF zajął 3 miejsce w LXII Finale Olimpiady Fizycznej na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Również uczniowie "Dwójki" odnoszą sukcesy. Jędrzej Foryński z klasy IIID został laureatem Olimpiady Historycznej, a Tomasz Bajon IF znalazł się wśród zwycięzców Olimpiady Geograficznej.

Gratulujemy uczniom II LO, równocześnie życząc powodzenia!


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: