Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Ósemkowicze" wezmą udział w międzynarodowych olimpiadach w Danii i Wielkiej Brytanii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Ósemkowicze" wezmą udział w międzynarodowych olimpiadach w Danii i Wielkiej Brytanii
18-04-2013 14:21   Janusz Ludwiczak
Uczniowie VIII LO zakwalifikowali się do finału 62. Olimpiady Fizycznej na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Natomiast Jan Bajer, uczeń "Ósemki" zdobył tytuł laureata XI Olimpiady Lingwistyki Matematycznej organizowanej przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

W dniach od 5 do 9 kwietnia odbył się LXII Finał Olimpiady Fizycznej na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Do finału zakwalifikowało się trzech uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego: Kamil Kaczmarek, uczeń kl. Ig, który zajął 5 miejsce w Polsce i będzie reprezentantem na Olimpiadzie Międzynarodowej, która od 7 do 15 lipca odbędzie się w Danii. Do finału przeszli również: Maciej Kolanowski (kl. IIc) oraz Jarosław Synak (kl. IIIb).

Natomiast Jan Bajer z Akademickiej Klasy Informatycznej IIA IKA zdobył tytuł laureata XI Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, którą organizuje Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczeń klasy drugiej 8 LO weźmie udział w Olimpiadzie Międzynarodowej, która odbędzie się od 22 do 26 lipca w Manchesterze.

"Ósemkowiczom" gratulujemy i równocześnie życzymy powodzenia. Szkoda, że za rok będą opuszczać mury przy ul. Głogowskiej.


Komentarze (1)

20-04-2013 08:26:45
gość
Znam Kamila, to wyjątkowo zdolny uczeń, duma, chłopak o wielkim zaangażowaniu w swoją pasję. Stawia przed sobą cele i je konsekwentnie realizuje. Myślę, że jeszcze o nim usłyszymy nie raz. Kamilu, olimpiada międzynarodowa przed tobą. Bądź sobą niezależnie od wyniku. Osiągnąłeś wiele i dla nas jesteś wielki Brahu!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

lip

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: