Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Ósemkowicze" wezmą udział w międzynarodowych olimpiadach w Danii i Wielkiej Brytanii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Ósemkowicze" wezmą udział w międzynarodowych olimpiadach w Danii i Wielkiej Brytanii
18-04-2013 14:21   Janusz Ludwiczak
Uczniowie VIII LO zakwalifikowali się do finału 62. Olimpiady Fizycznej na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Natomiast Jan Bajer, uczeń "Ósemki" zdobył tytuł laureata XI Olimpiady Lingwistyki Matematycznej organizowanej przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

W dniach od 5 do 9 kwietnia odbył się LXII Finał Olimpiady Fizycznej na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Do finału zakwalifikowało się trzech uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego: Kamil Kaczmarek, uczeń kl. Ig, który zajął 5 miejsce w Polsce i będzie reprezentantem na Olimpiadzie Międzynarodowej, która od 7 do 15 lipca odbędzie się w Danii. Do finału przeszli również: Maciej Kolanowski (kl. IIc) oraz Jarosław Synak (kl. IIIb).

Natomiast Jan Bajer z Akademickiej Klasy Informatycznej IIA IKA zdobył tytuł laureata XI Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, którą organizuje Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczeń klasy drugiej 8 LO weźmie udział w Olimpiadzie Międzynarodowej, która odbędzie się od 22 do 26 lipca w Manchesterze.

"Ósemkowiczom" gratulujemy i równocześnie życzymy powodzenia. Szkoda, że za rok będą opuszczać mury przy ul. Głogowskiej.


Komentarze (1)

20-04-2013 08:26:45
gość
Znam Kamila, to wyjątkowo zdolny uczeń, duma, chłopak o wielkim zaangażowaniu w swoją pasję. Stawia przed sobą cele i je konsekwentnie realizuje. Myślę, że jeszcze o nim usłyszymy nie raz. Kamilu, olimpiada międzynarodowa przed tobą. Bądź sobą niezależnie od wyniku. Osiągnąłeś wiele i dla nas jesteś wielki Brahu!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: