Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Adam Sztaba, Natalia Kukulska, Kasia Wilk i inni wystąpią w Sali Ziemi MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Adam Sztaba, Natalia Kukulska, Kasia Wilk i inni wystąpią w Sali Ziemi MTP
15-04-2013 01:28   Redakcja
Adam Sztaba, ceniony kompozytor, dyrygent i aranżer, poprowadzi orkiestrę symfoniczną l’Autunno, która połączy swoje siły z Orkiestrą Adama Sztaby, a towarzyszyć im będą znakomici goście. Wystąpią również Natalia Kukulska, Kasia Wilk, Kuba Badach oraz zespół MashMish. Koncert z cyklu "Taste The Music" odbędzie się w sobotę o godz. 20:00 w nowoczesnej przestrzeni koncertowej - w Sali Ziemi MTP.

Koncert składać się będzie z dwóch części. W pierwszej usłyszymy kompozycje autorstwa Adama Sztaby, pochodzące z tanecznego show "Opentaniec" oraz muzykę do filmu "Od pełni do pełni".

W drugiej części dźwięki instrumentów zostaną połączone z siłą głosu znakomitych wokalistów. Wystąpią: Natalia Kukulska, Kasia Wilk, Kuba Badach oraz zespół MashMish. Artyści wykonają znane piosenki w nowych aranżacjach autorstwa Adama Sztaby.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu koncertów muzyki rozrywkowej " Taste The Music". Początek w sobotę, 20 kwietnia o godz. 20:00 w nowoczesnej przestrzeni koncertowej - w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Bilety w cenie od 60 do 190 zł i 250 zł w strefie VIP są do nabycia w Long Luck, w Empikach, Gazeta Cafe oraz na bilety24.pl, Eventim.pl i ticketpro.pl.
Organizatorem koncertu jest grupa Good Taste Production.


Fot: materiały prasowe

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: