Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Adam Sztaba, Natalia Kukulska, Kasia Wilk i inni wystąpią w Sali Ziemi MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Adam Sztaba, Natalia Kukulska, Kasia Wilk i inni wystąpią w Sali Ziemi MTP
15-04-2013 01:28   Redakcja
Adam Sztaba, ceniony kompozytor, dyrygent i aranżer, poprowadzi orkiestrę symfoniczną l’Autunno, która połączy swoje siły z Orkiestrą Adama Sztaby, a towarzyszyć im będą znakomici goście. Wystąpią również Natalia Kukulska, Kasia Wilk, Kuba Badach oraz zespół MashMish. Koncert z cyklu "Taste The Music" odbędzie się w sobotę o godz. 20:00 w nowoczesnej przestrzeni koncertowej - w Sali Ziemi MTP.

Koncert składać się będzie z dwóch części. W pierwszej usłyszymy kompozycje autorstwa Adama Sztaby, pochodzące z tanecznego show "Opentaniec" oraz muzykę do filmu "Od pełni do pełni".

W drugiej części dźwięki instrumentów zostaną połączone z siłą głosu znakomitych wokalistów. Wystąpią: Natalia Kukulska, Kasia Wilk, Kuba Badach oraz zespół MashMish. Artyści wykonają znane piosenki w nowych aranżacjach autorstwa Adama Sztaby.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu koncertów muzyki rozrywkowej " Taste The Music". Początek w sobotę, 20 kwietnia o godz. 20:00 w nowoczesnej przestrzeni koncertowej - w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Bilety w cenie od 60 do 190 zł i 250 zł w strefie VIP są do nabycia w Long Luck, w Empikach, Gazeta Cafe oraz na bilety24.pl, Eventim.pl i ticketpro.pl.
Organizatorem koncertu jest grupa Good Taste Production.


Fot: materiały prasowe

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: