Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jerzy Kryszak wraz z Ani Mru Mru, Aloszą i innymi kabaretami świętował w Arenie swój jubileusz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jerzy Kryszak wraz z Ani Mru Mru, Aloszą i innymi kabaretami świętował w Arenie swój jubileusz
15-04-2013 00:47   Janusz Ludwiczak
Jubileusz 40-lecia na scenie teatralnej i 30-lecie pracy kabaretowej świętował w niedzielę w hali Arena Jerzy Kryszak. W trakcie "Postrzyżyn" wystąpili również Kabaret Ani Mru Mru, Alosza Awdiejew, Kabaret Czesuaf, Kabaret Młodych Panów i Mieczysław Szcześniak.

Osobą obchodzącą jubileusz jest jubilat, czyli w tym przypadku gość, któremu stuknęło i nic się z tym nie da zrobić. Co najwyżej obejść. Będziemy zatem obchodzić 40 - tą rocznicę pierwszego kroku na desce zawodowego Teatru, oraz 30 - tą rocznicę wtargnięcia na scenę kabaretową. Czyli już mamy okrągłą 70 -tkę. Doliczając lata szkoły 7 plus 4 plus 4, wychodzi 85! I tego się będziemy trzymać, a przede wszystkim trzymać jubilata.
Motto: "Tak dalej być nie może. Musimy nie tylko zmierzyć się na serio z kabaretem, ale też realnie i zdecydowanie zmienić Polskę. Nie stać nas na marazm, zastój i postój. Musimy mieć wizję, radość, optymizm i uśmiech!"
- mówi Jerzy Kryszak.

Jerzy Kryszak 24 kwietnia skończy 63 lata. Urodził się w Kaliszu. Swoją karierę rozpoczął w 1974 roku jako aktor Teatru Słowackiego w Krakowie. Cztery lata później zaczął występował na deskach Ateneum w Warszawie. Jerzy Kryszak znany jest przede wszystkim z roli kabareciarza. Potrafi parodiować m.in. Lecha Wałęsę, Adama Michnika, Tadeusza Mazowieckiego czy Wojciecha Jaruzelskiego. Ostatnio występuje w programach satyrycznych w zabawny sposób komentując aktualne wydarzenia. Występował w wielu filmach i serialach m.in. "Wodzirej", "Klucznik", "Alternatywy 4", "Podróże Pana Kleksa" czy w "Daleko od noszy".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: