Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Postrzyżyny w Arenie - Jerzy Kryszak będzie obchodzić jubileusz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Postrzyżyny w Arenie - Jerzy Kryszak będzie obchodzić jubileusz
12-04-2013 14:18   Janusz Ludwiczak
W niedzielę w Arenie odbędą się "Postrzyżyny czyli Jubileusz Jerzego K.", w trakcie których jubileusz 40-lecia obchodzić będzie Jerzy Kryszak. Wystąpią również: Kabaret Ani Mru Mru, Alosza Awdiejew, Cezary Pazura, Kabaret Czesuaf, Kabaret Młodych Panów i Mieczysław Szcześniak.

Osobą obchodzącą jubileusz jest jubilat, czyli w tym przypadku gość, któremu stuknęło i nic się z tym nie da zrobić. Co najwyżej obejść. Będziemy zatem obchodzić 40 - tą rocznicę pierwszego kroku na desce zawodowego Teatru, oraz 30 - tą rocznicę wtargnięcia na scenę kabaretową. Czyli już mamy okrągłą 70 -tkę. Doliczając lata szkoły 7 plus 4 plus 4, wychodzi 85! I tego się będziemy trzymać, a przede wszystkim trzymać jubilata. Podtrzymywać będą w kolejności alfabetycznej: Ani Mru Mru - czyli cisza na widowni, Awdiejew Alosza - wschodni łącznik, Kabaret Czesuaf - desant z Poznania Kabaret Młodych Panów - młode, durne, napalone, Szcześniak Mieczysław - pierwszy po Foggu, Postrzyżyny będą przebiegać sprawnie, bez konferansjerskich nożyc. Niejednemu będzie łyso.Koniec żartów nastąpi w przewidzianym czasie. Ze względu na możliwość wystąpienia burzy magnetycznej przewidziano program typu unplugget. Motto: "Tak dalej być nie może. Musimy nie tylko zmierzyć się na serio z kabaretem, ale też realnie i zdecydowanie zmienić Polskę. Nie stać nas na marazm, zastój i postój. Musimy mieć wizję, radość, optymizm i uśmiech!" - mówi Jerzy Kryszak.

"Postrzyżyny czyli Jubileusz Jerzego K." rozpoczynają się w niedzielę o godz. 18:00 w hali Arena. Bilety w cenie 39, 60, 80, 100 i 120 złotych można jeszcze nabyć w kasie hali Arena, Centrum Informacji Miejskiej przy pl. Wolności a także na stronie www.biletynakabarety.pl oraz www.bilety24.pl

Dla naszych Czytelników i Internautów mamy konkurs, w którym do wygrania jest 6 zaproszeń na niedzielną imprezę.
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
Ile lat ma Jerzy Kryszak?

Na Państwa odpowiedzi czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl do soboty, 13 kwietnia do godz. 9:00. W zgłoszeniu prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska.
Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na nasze pytanie konkursowe rozlosujemy sześć zaproszeń na niedzielne "Postrzyżyny czyli Jubileusz Jerzego K.". Życzymy powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowała:

Aktualizacja: Wejściówki otrzymują:
1. Dorota Bonk-Hammermeister
2. Adam Kaczmarek
3. Natalia Marciniak-Madejska
4. Adam Madejski
5. Szymon Niemier
6. Irena Śrama
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.


Fot: BAKO Agencja Artystyczno-Reklamowa

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sty

do 19-01-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

19

sty

10:00
Łazarz
Górny Łazarz - spacer z przewodnikiem Michałem Knapowskim
Zbiórka przed Palmiarnią
Organizatorzy: Łazęga poznańska

23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: