Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zaproszenie na "Ogród Łazarz" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zaproszenie na "Ogród Łazarz"
12-04-2013 00:38   Janusz Ludwiczak
W ramach projektu "Generator Malta" odbywającego się w trakcie tegorocznego festiwalu teatralnego Malta mieszkańcy Łazarza we współpracy ze studentami Uniwersytetu Przyrodniczego i School of Form wspierani przez socjologów, antropologów, lokalnych aktywistów i liderów, zaprojektują i stworzą wspólną przestrzeń – mały ogród. Organizatorzy zapraszają w piątek o godz. 18:00 do Klubu Osiedlowego "Krąg" na kolejne spotkanie, w trakcie którego wybrana zostanie lokalizacja "Ogrodu Łazarz".

Dzięki tegorocznemu festiwalowi teatralnemu Malta jeden ze skwerów na Łazarzu może się zazielenić i zostać zrewitalizowany. Więcej w artykule: "Ogród Łazarz" powstanie przed festiwalem teatralnym Malta. Kolejny skwer się zazieleni.

Serdecznie zapraszam na spotkanie dotyczące projektu "Ogród Łazarz". Spotkanie rozpoczniemy krótkim spacerem, powrócimy na chwilę do kwestii wyboru lokalizacji ogródka, a po podjęciu decyzji przejdziemy do rozmowy o konkretnym miejscu, funkcjach ogródka, roślinach, naszych wyobrażeniach i oczekiwaniach. W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciele Koła Naukowego Ogrodników Uniwersytetu Przyrodniczego - informuje Karolina Dziełak, koordynator projektów Generator Malta i "Ogród Łazarz", "Ogród Jeżyce", "Ogród Chwaliszewo".


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

mar

11:00
Łazarz
Patroni łazarskich ulic - "Przechadzki po mieście" z przewodnikami PTTK
Zbiórka przy wejściu na Dworzec Zachodni

19:45
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert muzyku pasyjnej "Mater Dolorosa" w wykonaniu Poznańskiego Chóru Kameralnego

27

mar

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

29

mar

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

30

mar

do 02-04-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Motor Show" - targi motoryzacyjne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: