Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zaproszenie na "Ogród Łazarz" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zaproszenie na "Ogród Łazarz"
12-04-2013 00:38   Janusz Ludwiczak
W ramach projektu "Generator Malta" odbywającego się w trakcie tegorocznego festiwalu teatralnego Malta mieszkańcy Łazarza we współpracy ze studentami Uniwersytetu Przyrodniczego i School of Form wspierani przez socjologów, antropologów, lokalnych aktywistów i liderów, zaprojektują i stworzą wspólną przestrzeń – mały ogród. Organizatorzy zapraszają w piątek o godz. 18:00 do Klubu Osiedlowego "Krąg" na kolejne spotkanie, w trakcie którego wybrana zostanie lokalizacja "Ogrodu Łazarz".

Dzięki tegorocznemu festiwalowi teatralnemu Malta jeden ze skwerów na Łazarzu może się zazielenić i zostać zrewitalizowany. Więcej w artykule: "Ogród Łazarz" powstanie przed festiwalem teatralnym Malta. Kolejny skwer się zazieleni.

Serdecznie zapraszam na spotkanie dotyczące projektu "Ogród Łazarz". Spotkanie rozpoczniemy krótkim spacerem, powrócimy na chwilę do kwestii wyboru lokalizacji ogródka, a po podjęciu decyzji przejdziemy do rozmowy o konkretnym miejscu, funkcjach ogródka, roślinach, naszych wyobrażeniach i oczekiwaniach. W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciele Koła Naukowego Ogrodników Uniwersytetu Przyrodniczego - informuje Karolina Dziełak, koordynator projektów Generator Malta i "Ogród Łazarz", "Ogród Jeżyce", "Ogród Chwaliszewo".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

07

gru

do 10-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Międzynarodowe Zawody Jeździeckie i Targi Sprzętu Jeździeckiego

13

gru

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
61. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

15

gru

18:00
II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Charytatywny spektakl świąteczny na podstawie słynnej sztuki "Dziadek do orzechów"

17

gru

Szkoła Podstawowa nr 77 ul. Dmowskiego 50
Kiermasz świąteczny
• dekoracje i słodkości wykonane przez uczniów w godz. 14:00-17:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: