Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zaproszenie na "Ogród Łazarz" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zaproszenie na "Ogród Łazarz"
12-04-2013 00:38   Janusz Ludwiczak
W ramach projektu "Generator Malta" odbywającego się w trakcie tegorocznego festiwalu teatralnego Malta mieszkańcy Łazarza we współpracy ze studentami Uniwersytetu Przyrodniczego i School of Form wspierani przez socjologów, antropologów, lokalnych aktywistów i liderów, zaprojektują i stworzą wspólną przestrzeń – mały ogród. Organizatorzy zapraszają w piątek o godz. 18:00 do Klubu Osiedlowego "Krąg" na kolejne spotkanie, w trakcie którego wybrana zostanie lokalizacja "Ogrodu Łazarz".

Dzięki tegorocznemu festiwalowi teatralnemu Malta jeden ze skwerów na Łazarzu może się zazielenić i zostać zrewitalizowany. Więcej w artykule: "Ogród Łazarz" powstanie przed festiwalem teatralnym Malta. Kolejny skwer się zazieleni.

Serdecznie zapraszam na spotkanie dotyczące projektu "Ogród Łazarz". Spotkanie rozpoczniemy krótkim spacerem, powrócimy na chwilę do kwestii wyboru lokalizacji ogródka, a po podjęciu decyzji przejdziemy do rozmowy o konkretnym miejscu, funkcjach ogródka, roślinach, naszych wyobrażeniach i oczekiwaniach. W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciele Koła Naukowego Ogrodników Uniwersytetu Przyrodniczego - informuje Karolina Dziełak, koordynator projektów Generator Malta i "Ogród Łazarz", "Ogród Jeżyce", "Ogród Chwaliszewo".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sty

do 19-01-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

19

sty

10:00
Łazarz
Górny Łazarz - spacer z przewodnikiem Michałem Knapowskim
Zbiórka przed Palmiarnią
Organizatorzy: Łazęga poznańska

23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: