Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Kasprowicza zdecydowanie powinien powstać kryty basen - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Kasprowicza zdecydowanie powinien powstać kryty basen
09-04-2013 16:43   Janusz Ludwiczak
Mieszkańcy zdecydowanie chcieliby, by w Parku Kasprowicza powstał kryty basen - tak wynika z naszej sondy.

To już pewne, że pływalnia w Parku Kasprowicza została zamknięta, a w tym roku baseny nie będą napełnione wodą o czym więcej w artykule: Pływalnia w Parku Kasprowicza w katastrofalnym stanie - w tym roku baseny będą zamknięte {WIDEO}.

Przez prawie miesiąc od 15 marca do 9 kwietnia pytaliśmy Państwa w naszej sondzie: Co według Ciebie należy zrobić z zamkniętą właśnie pływalnią w Parku Kasprowicza?

Zdecydowana większość 41,2% głosujących uznała, że należy zainwestować w budowę krytego basenu. Za wyremontowaniem obiektu i pozostawieniem pływalni letniej opowiedziało się 29,2% internautów.

26,5% biorących osób w ankiecie uznało, że należy całkowicie zlikwidować funkcję pływalni poprzez usunięcie płotu i rozszerzenie Parku Kasprowicza o nowe funkcje.

Tylko 1,9% głosujących uznało, że należy zasypać baseny i utworzyć w ich miejscu np. skate park.

Rada Osiedla Św. Łazarz zaproponowała, by na terenie kompleksu ustawione zostały grille kamienne wraz ze stołami i ławkami, a w niecce wyłączonego z użytkowania brodzika działał mini-skatepark. Miasta niestety na razie nie stać na budowę nowego krytego basenu, chyba, że jak proponują poznańscy radni inwestycja ta zostanie zrealizowana w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. - Można starać się o środki zewnętrzne chociażby z funduszu Totalizatora Sportowego - sugeruje radny Bartosz Zawieja. Więcej o tym w artykule: Latem zamiast popływać w Parku Kasprowicza posiedzimy przy grillu.


Komentarze (5)

17-06-2013 07:23:49
Negatyw
W zimie jest czas na narty i sporty zimowe. To tak a propos toku rozumowania Kaśki. Przez lata była to pływalnia letnia i tak być powinno nadal!
11-04-2013 17:31:11
pyra
lata dziecięce spędzone na tym basenie aż łza w oku się kręci co pozostało dzisiaj:(((((
10-04-2013 18:35:05
Ewa
Kryta pływalnia - wspaniały pomysł, ale jak sądzę inwestycja może okazać sie niewykonalna z uwagi na brak funduszy. Może jednak warto być optymistą. Jakby nie patrzeć pozostawienie nieczynnej pływalni w aktualnym stanie nie powinno mieć miejsca.
10-04-2013 12:16:16
kaśka
A no chociażby po to byś mógł tam popływać zimo. Ale dużo masz tych dni, gdzie żar leje się z nieba. To nie jest ani Hiszpania ani Egipt. Basen w tym miejscu powinien byc.
10-04-2013 07:09:21
Negatyw
Po co kryta pływalnia, gdy żar leje się z nieba? Jeśli ktoś chce być kryty - to niech się tłoczy w Termach za kosmiczne siano.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

do 30-05-2023
Łazarz
33. Dni Łazarza
►WIĘCEJ: www.33dni.lazarz.pl

30

maj

do 02-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"ITM Industry Europe 2023" - Przemysł Ery Cyfrowej
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle

01

cze

Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
Bieg przez Wielką Brytanię im.M. Zawiei
w godz. 15:00-19:00

02

cze

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
III Piknik Łazarski

03

cze

09:00
Szkoła Podstawowa nr 10 ul. Jarochowskiego (przy Ściegiennego)
XVI Turniej Charytatywny im. Macieja Zawiei

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: