Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Figura z Fatimy trafi do kościoła Matki Boskiej Bolesnej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Figura z Fatimy trafi do kościoła Matki Boskiej Bolesnej
09-04-2013 00:27   Janusz Ludwiczak
Na początku maja 30-osobowa grupa wiernych z Parafii Matki Boskiej Bolesnej wybiera się na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy. Z sanktuarium przywiozą figurę Matki Bożej Fatimskiej, która trafi do kościoła przy ul. Głogowskiej.

Pielgrzymka lotnicza do Fatimy odbędzie się od 4 do 8 maja, weźmie w niej udział ponad 30 osób. Celem pielgrzymki jest również zakupienie figury Matki Bożej Fatimskiej, tak aby już od 13 maja mogły w naszej parafii odbywać się cykliczne Nabożeństwa Fatimskie - powiedział ks. prałat Eugeniusz Antkowiak, proboszcz Parafii Matki Boskiej Bolesnej.

W programie pielgrzymki jest nie tylko zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej w Fatimie, ale również wycieczka do Lizbony czy wyjazd do miejscowości Batalha słynącej z bitwy w 1385 r. oraz przejazd nad Ocean Atlantycki.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: