Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Portal lazarz.pl laureatem nagrody "Dziennikarskie Koziołki" w kategorii Redakcja Roku - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Portal lazarz.pl laureatem nagrody "Dziennikarskie Koziołki" w kategorii Redakcja Roku
06-04-2013 22:52   Janusz Ludwiczak
W piątkowy wieczór na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM odbyła się uroczystość wręczenia nagród "Dziennikarskie Koziołki" i ogłoszenia wyniku konkursu o Nagrodę im. Zdzisława Beryta. Portal lazarz.pl został wyróżniony w kategorii Redakcja. Nagrodę w kategorii Dziennikarz Obywatelski przyznano Kazimierzowi Rafalikowi, Janowi Kurkowi i Józefowi Mozio za prowadzenie strony Osiedla "Łazarz".

Od 1996 roku Zarząd Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej Polskiej przyznaje coroczne nagrody "Dziennikarskie koziołki". Miano to otrzymują dziennikarze od dziennikarzy niezależnie od redakcji i stowarzyszenia. Liczy się osobowość, styl i charakter dziennikarza, jego praca która nadaje dziennikarstwu status zawodu zaufania publicznego, profesjonalizm i przestrzeganie etycznych kanonów.

W piątkowy wieczór w auli Wyższej Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM na Morasku już po raz siedemnasty przyznano "Dziennikarskie koziołki".

Na początku uroczystości Krzysztof Wodniczak przyznał Ryszardowi Podlewskiemu, Stowarzyszeniu Prasy Lokalnej i Wojciechowi Korda nagrody "Wodniki".

Nagrodę główną "Dziennikarskie Koziołki 2012" otrzymała Lena Bretes-Dorożała, dyrektor poznańskiego oddziału Telewizji Polskiej (TVP Poznań) oraz Jerzy Mianowski, redaktor naczelny "Głosu Wągrowieckiego".

W kategorii "Dziennikarz Obywatelski" wyróżniono Kazimierza Rafalika, Jana Kurka i Józefa Mozio za stworzenie i prowadzenie strony internetowej "Osiedle Łazarz".

W kategorii "Zespół Redakcyjny" wyróżniony został "Nasz Głos Poznański".

Laureatem nagrody "Senior Zawodu" został Ryszard Podlewski, a w kategorii "Internet" Paulina Zych z redakcji "Twoje Wieści".

Przyznano również nagrodę w kategorii "Adept Zawodu", które otrzymali: Kinga Przybysz - studentka IV roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej w kategorii "Prasa", Cyryl Skiba - współpracujący m.in. z Radiem Merkury i Radiem Emaus i założyciel akademickiego Radia Meteor student III roku dziennikarstwa UAM (kategoria "Radio)", a także Agata Zamencka - autorka programu "Kurier Akademicki" w kategorii "Telewizja".

Natomiast Nagrodę im. Zdzisława Beryta, która jest przyznawana tuzom wielkopolskiej publicystyki kulturalnej otrzymał Andrzej Niczyperowicz, felietonista "Głosu Wielkopolskiego" i wykładowca.

Na koniec się pochwalimy. Kapitała Konkursu "Dziennikarskie Koziołki" wyróżniła również portal lazarz.pl w kategorii "Redakcja". Nagrodę wręczyli: prof. Tadeusza Wallasa - kierownik Zakładu Kultury Politycznej UAM oraz Tomasz Dymaczewski - Przewodniczący Zarządu Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP.


Komentarze (10)

11-04-2013 17:56:31
pyra
Gratulacje!!!! A tak po za nawiasem bardzo chciał bym być tym molem wtedy nie tylko kiecke bym skonsumował ale całe odzianie tej pani.:)))))Pozdrawiam
11-04-2013 11:14:06
ksia
Gratulacje PANIE REDAKTORZE JANUSZU Z EKIPĄ. T A K T R Z Y M A Ć!!! Serdecznie pozdrawiamy.
11-04-2013 00:06:57
REDAKCJA
Dziękuje bardzo. Jest to dla mnie wielkie wyróżnienie i docenienie prawie 8-letniej pracy. W sierpniu 2005 roku nie sądziłem, że gdy zakładałem małą stronę internetową przetrwa tak długo, a w dodatku stworzy się z niej portal internetowy, w którym będę równocześnie redaktorem, wydawcą, korektorem, informatykiem i grafikiem. Cieszy mnie również zaufanie mieszkańców, czytelników, internautów. Dzięki.
08-04-2013 17:23:52
Poznaniak
Gratulacje Panie Januszu.. tylko tak dalej ....
08-04-2013 11:35:57
sicilpol
Serdeczne gratulacje :)
08-04-2013 09:41:23
w
Gratulacje!
07-04-2013 13:49:30
Iwona
Choć nie jestem z Łazarza, zaglądam na Waszą stroną codziennie. Z portali poznańskich jest najciekawsza, interesujące reportaże bogate w liczne zdjęcia. Z całego serca gratuluję i życzę dalszych nagród i satysfakcji z pracy, a my internauci będziemy mieć co poczytać.
07-04-2013 13:34:35
łazarzanka
Serdeczne gratulacje dla całej Redakcji i podziękowania za t,o że są :)
07-04-2013 10:40:17
Joa
Gratulacje dla Pana Redaktora i pomocników.
07-04-2013 10:14:34
morlock
Gratulacje Panie Januszu! Ps. Ale mole w auli latają. Wyjadły tej pani z 4 i 5 foty całą kieckę :-)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: