Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Stacja Poznań zaprasza na "Spacer po Łazarzu" - w programie poznawanie historii i zakątków dzielnicy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Stacja Poznań zaprasza na "Spacer po Łazarzu" - w programie poznawanie historii i zakątków dzielnicy
03-04-2013 01:16   Janusz Ludwiczak
O architektonicznych i historycznych ciekawostkach Łazarza będzie można się dowiedzieć w trakcie "Spaceru po Łazarzu", który organizuje grupa Stacja Poznań.

Na "Spacer po Łazarzu" zaprasza w środowe popołudnie Stacja Poznań Główny, czyli autorzy bloga zrodzonego z sympatii do inspirującego i aspirującego miasta Poznania.

Nasz spacer zaczniemy od historii Parku Wilsona. Rozmawiać będziemy o pomnikach i Palmiarni. Staniemy przy willi na ul. Berwińskiego, gdzie obecnie znajduje się siedziba Radia Merkury. Następnie przejdziemy do kościoła Św. Anny i na Arenę. Poznamy również historię kościoła Matki Boskiej Bolesnej, a spacer zakończymy przy zejściu na Rynek Łazarski. Łazarz jest niezwykłym i wyjątkowym miejscem dlatego Czytelników portalu lazarz.pl szczególnie zapraszamy na nasz spacer - mówi Sandra Grobelna.

"Spacer po Łazarzu" rozpocznie się w środę o godz. 16:00. Zbiórka przed bramą główną Parku Wilsona od strony ul. Głogowskiej i Berwińskiego.

Aktualizacja 03.04.2013 godz. 13:00: Jak poinformowali nas organizatorzy "Spacer po Łazarzu" został przesunięty.
Ze względu na chorobę jednego z organizatorów i niesprzyjającą aurę (zapowiadane opady śniegu późnym popołudniem), zmuszeni jesteśmy po raz kolejny przesunąć nasz spacer. Liczymy na to, że 10 kwietnia stawicie się tłumnie i rozpocznie się też coś na kształt wiosny:) - informuje Jędrzej Franek.


R E K L A M A

Fot: materiały organizatorów

Komentarze (4)

03-04-2013 12:57:02
Stacja Poznań Główny
Z pewną przykrością ale też i nadzieją na lepszą pogodę musimy poinformować, że planowany na dzisiaj na g. 16 spacer, zostaje przesunięty na 10 kwietnia na g. 17. Za zamieszanie przepraszamy - głównym powodem jest choroba jednego z organizatorów.
03-04-2013 11:18:21
Kiler_pn
Faktycznie, 17:00 byłaby dogodniejsza. Może uda mi się zdążyć.
03-04-2013 10:47:53
Łazarz Hooligans
Panią Sandrę zapraszamy na "zwiedzanie" Łazarza po zmroku. Ciekawe czy po takim spacerze uzna naszą dzielnicę za "niezwykłą i wyjątkową". Tak swoją drogą czy Sandra jest spokrewniona z Ryszardem G naszym wodzem naczelnym ???
03-04-2013 10:01:49
...
fajne, ale nieco wczesna godzina jak na dzień roboczy...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: