Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Anarchiści przynosząc do wojewody choinkę przypominali o lokatorach kamienicy przy Stolarskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Anarchiści przynosząc do wojewody choinkę przypominali o lokatorach kamienicy przy Stolarskiej
29-03-2013 00:51   Janusz Ludwiczak
Nietypowy happening odbył się w czwartek w Urzędzie Wojewódzkim. Anarchiści, członkowie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów przynieśli do wojewody choinkę i śpiewając kolędy przypominali o obietnicy dostarczenia wody lokatorom kamienicy pryz ul. Stolarskiej 2.

W grudniu Piotr Florek, wojewoda wielkopolski zadeklarował pomoc lokatorom kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 w przywróceniu wody do mieszkań.

Inspektorat wyda decyzję o rygorze natychmiastowej wykonalności, a jeżeli to nie zadziała to skorzystam z uprawnień w zakresie zarządzania kryzysowego. Na sto procent nie obiecuję, ale zrobię wszystko co mogę, żebyście tę wodę jeszcze przed świętami mieli - mówił w grudniu Piotr Florek, wojewoda wielkopolski.

W czwartek anarchiści, członkowie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów i lokatorzy kamienic przynieśli do gabinetu wojewody choinkę i śpiewając kolędy przypominali o obietnicy dostarczenia wody lokatorom kamienicy pryz ul. Stolarskiej 2.

Przynieśliśmy choinkę dlatego, żeby zilustrować jak mocno bez pokrycia są obietnice urzędników. Choinka dlatego, gdyż podczas poprzedniego spotkania wojewoda obiecał, że na pewno na święta Bożego Narodzenia lokatorzy kamienicy przy ul. Stolarskiej będą mieli dostarczoną wodę, a tymczasem mamy zaraz święta Wielkanocne. Temat ucichł. Wojewoda stwierdził, że dla niego partnerem jest pan Piotr Ś. Konsekwencje tego ponoszą niestety lokatorzy - powiedziała Katarzyna Czarnota z Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów.

Rzecznik wojewody, Piotr Sztube zaznaczył, że urząd nie ma możliwości, by natychmiast woda została podłączona do budynku, a lokatorom zaoferowana została woda w butelkach.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 26-09-2021
Park Wilsona
Poznań Wood Festival - festiwal rzeźby
W programie: - warsztaty malowania w drewnie
- warsztaty rzeźby w glinie>br> - licytacje drewnianych rzeźb
- konkurs główny

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert Dominiki Dobrosielskiej "Moje serce to jest muzyk"
(w przypadku deszczu koncert odbędzie się w sali domu kultury Klub "Krąg")

26

wrz

Koszary Kultury ul. Matejki 62
Babi Targ
w godz. 12:00-15:00

27

wrz

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: