Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pogotowie gazowe w nocy nie pracuje? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pogotowie gazowe w nocy nie pracuje?
27-03-2013 19:56   Janusz Ludwiczak
Jedna z mieszkanek kamienicy przy ul. Łukaszewicza chciała zgłosić na Pogotowie Gazowe dewastację licznika gazowego. Niestety okazało się, że nikt nie odbierał telefonu alarmowego 992.

Jak informuje portal lepszypoznan.pl jedna z mieszkanek kamienicy przy ul. Łukaszewicza 15 chciała zgłosić w niedzielę między godz. 3 a 4 dewastację licznika gazu na klatce schodowej. Okazało się, że nikt nie odbierał telefonu alarmowego Pogotowia Gazowego (992).

Gaz ziemny jest jednym z najbardziej bezpiecznych nośników energii przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Istotną rolę w bezpiecznym użytkowaniu paliwa i zapobieganiu awariom odgrywają służby Pogotowia Gazowego, które zapewniają natychmiastową pomoc ekip technicznych w przypadku awarii - informuje Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG).

Na miejsce przybyła dopiero straż pożarna, która sprawdziła szczelność uszkodzonego licznika. Z Pogotowiem Gazowym próbowała kontaktować się także policja.

Wobec zaistniałej sytuacji sprawdzono listę połączeń telefonicznych w nocy z 23 na 24 marca i stwierdzono zaniedbanie ze strony Dyspozytora Pogotowia Gazowego. W stosunku do pracownika zostaną wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne - wyjaśnia Beata Dreger z Wielkopolskiej Spółki Gazownictwa.


Komentarze (1)

28-03-2013 18:52:01
emeryt
W nocy widocznie lubią sobie pospać. Od takich rzeczy jest również pogotowie techniczne MPGM ale oni też się nie przemęczją.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte

31

mar

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał Konkursu Piosenki Przedszkolnej dla dzieci od 3 do 6 latODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Międzykulturowy Wieczór Integracyjny przygotowany przez wolontariuszy CIM HoryzontyODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: