Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pogotowie gazowe w nocy nie pracuje? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pogotowie gazowe w nocy nie pracuje?
27-03-2013 19:56   Janusz Ludwiczak
Jedna z mieszkanek kamienicy przy ul. Łukaszewicza chciała zgłosić na Pogotowie Gazowe dewastację licznika gazowego. Niestety okazało się, że nikt nie odbierał telefonu alarmowego 992.

Jak informuje portal lepszypoznan.pl jedna z mieszkanek kamienicy przy ul. Łukaszewicza 15 chciała zgłosić w niedzielę między godz. 3 a 4 dewastację licznika gazu na klatce schodowej. Okazało się, że nikt nie odbierał telefonu alarmowego Pogotowia Gazowego (992).

Gaz ziemny jest jednym z najbardziej bezpiecznych nośników energii przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Istotną rolę w bezpiecznym użytkowaniu paliwa i zapobieganiu awariom odgrywają służby Pogotowia Gazowego, które zapewniają natychmiastową pomoc ekip technicznych w przypadku awarii - informuje Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG).

Na miejsce przybyła dopiero straż pożarna, która sprawdziła szczelność uszkodzonego licznika. Z Pogotowiem Gazowym próbowała kontaktować się także policja.

Wobec zaistniałej sytuacji sprawdzono listę połączeń telefonicznych w nocy z 23 na 24 marca i stwierdzono zaniedbanie ze strony Dyspozytora Pogotowia Gazowego. W stosunku do pracownika zostaną wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne - wyjaśnia Beata Dreger z Wielkopolskiej Spółki Gazownictwa.


Komentarze (1)

28-03-2013 18:52:01
emeryt
W nocy widocznie lubią sobie pospać. Od takich rzeczy jest również pogotowie techniczne MPGM ale oni też się nie przemęczją.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: