Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Droga Krzyżowa wyruszy z kościoła Św. Anny i przejdzie ulicami Łazarza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Droga Krzyżowa wyruszy z kościoła Św. Anny i przejdzie ulicami Łazarza
25-03-2013 17:31   Janusz Ludwiczak
Wieczorem z kościoła Św. Anny wyruszy Droga Krzyżowa, która przejdzie m.in. ulicą Matejki i Jarochowskiego.

O godz. 19:30 rozpocznie się nabożeństwo w kościele Św. Anny, po którym (ok. godz. 20) wyruszy Droga Krzyżowa i przejdzie ulicami Matejki, Niegolewskich, Jarochowskiego i Limanowskiego do czternastu stacji.

Na czas przejścia Drogi Krzyżowej mogą wystąpić utrudnienia w ruchu oraz zmiany trasy autobusów linii nr 64.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lut

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Powitanie Chińskiego Roku Ognistego Konia" - Krzysztof Kazmierowicz
bilety: 40 zł

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Przez żołądek do kultury: Niemcy

18

lut

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora": Trening pamięci dla seniorów

20

lut

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Wspomnienia" poświęconej pamięci Kazimierza Rafalika

24

lut

do 27-02-2026
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Meble Polska - targi meblowe

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: