Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Po 15 latach zmieni się dyrekcja MPK? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Po 15 latach zmieni się dyrekcja MPK?
25-03-2013 17:06   Janusz Ludwiczak
Czy Wojciech Tulibacki przestanie być prezesem MPK? Pod koniec czerwca kończy się kadencja zarządu spółki. Władze Poznania ogłosiły konkurs na szefów miejskiego przewoźnika.

Rada Nadzorcza MPK ogłosiła konkurs na nowe władze przedsiębiorstwa.

W związku z upływem kolejnej kadencji Zarządu MPK Poznań Sp. o.o., która kończy się 27 czerwca 2013, właściciel spółki, czyli Miasto Poznań działając poprzez swoje organy, opracował Regulamin postępowania konkursowego dla kandydatów na stanowiska Prezesa Zarządu oraz Członków Zarządu MPK Poznań Sp. z o.o. - wyjaśnia Ewa Pocztowa, kierownik Biura Obsługi i Promocji MPK.

Nowy zarząd ma składać się z prezesa zarządu - dyrektora naczelnego oraz dwóch członków zarządu - dyrektora finansowo-ekonomicznego i dyrektora technicznego.

Obecnie w Zarządzie MPK zasiadają: Wojciech Tulibacki, który jest dyrektorem przedsiębiorstwa od 1998 roku, a także Jan Firlik - Dyrektor Przewozów Tramwajowych i Krzysztof Książyk - Dyrektor Przewozów Autobusowych.

Regulamin konkursu przewiduje, że kandydaci powinni mieć wykształcenie wyższe (nie podano specjalności) i co najmniej 5 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Wymagania dodatkowe (nieobligatoryjne) to: co najmniej 3 letni staż pracy jako członek zarządu spółki prawa handlowego, studia kierunkowe lub podyplomowe z zakresu komunikacji zbiorowej, finansów, rachunkowości lub zarządzania, certyfikat kompetencji zawodowych w zakresie wykonywania krajowego oraz międzynarodowego przewozu osób i rzeczy a także znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

23 kwietnia ogłoszona zostanie lista kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne i zostali dopuszczeni do drugiego etapu konkursu.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: