Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Po 15 latach zmieni się dyrekcja MPK? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Po 15 latach zmieni się dyrekcja MPK?
25-03-2013 17:06   Janusz Ludwiczak
Czy Wojciech Tulibacki przestanie być prezesem MPK? Pod koniec czerwca kończy się kadencja zarządu spółki. Władze Poznania ogłosiły konkurs na szefów miejskiego przewoźnika.

Rada Nadzorcza MPK ogłosiła konkurs na nowe władze przedsiębiorstwa.

W związku z upływem kolejnej kadencji Zarządu MPK Poznań Sp. o.o., która kończy się 27 czerwca 2013, właściciel spółki, czyli Miasto Poznań działając poprzez swoje organy, opracował Regulamin postępowania konkursowego dla kandydatów na stanowiska Prezesa Zarządu oraz Członków Zarządu MPK Poznań Sp. z o.o. - wyjaśnia Ewa Pocztowa, kierownik Biura Obsługi i Promocji MPK.

Nowy zarząd ma składać się z prezesa zarządu - dyrektora naczelnego oraz dwóch członków zarządu - dyrektora finansowo-ekonomicznego i dyrektora technicznego.

Obecnie w Zarządzie MPK zasiadają: Wojciech Tulibacki, który jest dyrektorem przedsiębiorstwa od 1998 roku, a także Jan Firlik - Dyrektor Przewozów Tramwajowych i Krzysztof Książyk - Dyrektor Przewozów Autobusowych.

Regulamin konkursu przewiduje, że kandydaci powinni mieć wykształcenie wyższe (nie podano specjalności) i co najmniej 5 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Wymagania dodatkowe (nieobligatoryjne) to: co najmniej 3 letni staż pracy jako członek zarządu spółki prawa handlowego, studia kierunkowe lub podyplomowe z zakresu komunikacji zbiorowej, finansów, rachunkowości lub zarządzania, certyfikat kompetencji zawodowych w zakresie wykonywania krajowego oraz międzynarodowego przewozu osób i rzeczy a także znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

23 kwietnia ogłoszona zostanie lista kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne i zostali dopuszczeni do drugiego etapu konkursu.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

gru

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert jazzowy w wykonaniu uczniów instrumentalistyki jazzowej PSM II st. im. Fryderyka Chopina

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: