Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych zagrają dla chorej 4-letniej Antosi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych zagrają dla chorej 4-letniej Antosi
21-03-2013 18:28   Janusz Ludwiczak
Koncert charytatywny na rzecz 4-letniej Antosi, która uległa wypadkowi i ma poważnie uszkodzone nerwy splotu ramiennego (uszkodzenie rączki) odbędzie się w piątek w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych przy ul. Wyspiańskiego. Wystąpią: One Second Project, Clara Tenebris oraz 3+blues.

Dochód z piątkowego koncertu charytatywnego "Music For Life 3" przeznaczony zostanie na leczenie 4-letniej Antosi. Dziewczynka uległa wypadkowi i ma poważnie uszkodzone nerwy splotu ramiennego (uszkodzenie rączki), co wymaga bardzo drogiej i długiej rehabilitacji.

W trakcie koncertu wystąpią: One Second Project, Clara Tenebris oraz 3+blues. Początek o godz. 16:30 (sala gimnastyczna Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych przy ul. Wyspiańskiego 27). Bilety kosztują jedynie 6 zł.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: