Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poważna awaria w Inea - abonenci nie mieli internetu, nie mogli dodzwonić się na infolinię - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poważna awaria w Inea - abonenci nie mieli internetu, nie mogli dodzwonić się na infolinię
21-03-2013 13:53   Janusz Ludwiczak
Przez trzy godziny internetu nie mieli abonenci największego operatora w Poznaniu - sieci Inea. Nie można było również dodzwonić się na infolinię.

Przez trzy godziny abonenci sieci Inea nie mieli internetu. Nie można było również dodzwonić się na infolinię (61 222 22 22), nie działała również strona internetowa operatora (www.inea.pl).

Od kilkudziesięciu minut walczymy z awarią łącza, która może wpływać na dostępność naszych usług (internet oraz niektóre z kanałów TV cyfrowej), a także na kanały obsługi Abonenta (infolinia, strona www). Pracujemy intensywnie nad usunięciem usterki. Przepraszamy za wszelkie niedogodności - poinformowała Inea na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook.

Wszystko powinno już działać bez problemów. Mieliśmy problemy techniczne. Nie chcę mówić o przyczynach awarii. Staraliśmy się jak najszybciej przywrócić nasze usługi - powiedziała Kinga Podraza-Myszkowska z Biura Prasowego Inea.

Przed godz. 13:30 awaria została usunięta.


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl

Komentarze (3)

15-09-2013 21:43:05
JS
Dzień jak każdy. Na Grunwaldzie awarie internetu i telefonii z inei są codziennością. Wystarczy poczytać forum ineowe :) Dziś od rana na mieszkańcy os. Kopernika mają kaszanę - nie wspominając o tragicznie zaniżonej faktycznej prędkości internetu.
15-09-2013 14:31:13
hmm
i dzisiaj znowu tajemnicze szumy...
21-03-2013 21:31:29
Kamil
"Nie chcę mówić o przyczynach awarii" - ciekawe to biuro prasowe Inei ;)) Super sprawa, nie powiedzieć nic i brać za to kasę. Tak, zazdroszczę!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: