Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Moście Dworcowym dwie kobiety wpadły pod tramwaj - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Moście Dworcowym dwie kobiety wpadły pod tramwaj
19-03-2013 21:47   Janusz Ludwiczak
Ok. godz. 12:20 dwie kobiety wpadły pod jadący w kierunku ul. Roosevelta tramwaj linii nr 10. Przez półtorej godziny tramwaje nie jeździły Mostem Dworcowym.

Do wypadku doszło we wtorek, ok. godz. 12:20. Pod jadący Mostem Dworcowym tramwaj linii nr 10 wpadły dwie kobiety.

W zdarzeniu brały udział dwie kobiety, jedna dostała się pod tramwaj, druga odbiła się od wagonu. Były przytomne, zostały położone na deski ortopedyczne i przetransportowane karetką do szpitala - informuje MPK.

Policja i Nadzór Ruchu MPK wyjaśni czy kobiety przechodziły na zielonym czy czerwonym świetle.

Przez półtorej godziny tramwaje linii nr 6, 10, 14 i 15 nie jeździły Mostem Dworcowym, były kierowane objazdem przez Wildę. Sytuacja wróciła do normy tuż po godz. 14.

Natomiast ok. godz. 13:30 doszło do zderzenia tramwaju z samochodem osobowym na ul. Głogowskiej, przy Parku Wilsona. Przerwa w ruchu trwała kwadrans.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: