Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Seniorzy uczą się obsługi komputera, uczestniczą w terapii tańcem i sesji śmiechu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Seniorzy uczą się obsługi komputera, uczestniczą w terapii tańcem i sesji śmiechu
17-03-2013 01:13   Janusz Ludwiczak
Terapia tańcem i ruchem, sesja śmiechu, pokaz mody, treningi pamięci, zajęcia tai chi i nordic walking, kursy samoobrony, nauki obsługi komputera i korzystania z internetu, bezpłatny makijaż, pokazy mody oraz wiele innych atrakcji czekają na seniorów podczas targów "Aktywni 50+".

Już po raz czwarty na terenie MTP odbywają się targi "Aktywni 50+", skierowane przede wszystkim dla osób powyżej 50. roku życia. Jest to świetna okazja do poznania różnych możliwości wypełnienia codziennego dnia ciekawymi treściami i poznania sposobów na poprawę jego jakości.

Na targach seniorzy mogą zapoznać się z ofertą przygotowaną przez organizacje pozarządowe, domy kultury czy dzienne domy pomocy, a także wziąć udział w bezpłatnych badaniach zdrowotnych. Na chętnych czekają również bezpłatne badania gęstości kości, poziomu cukru czy pomiary ciśnienia.

Na scenie sportowej miłośnicy gimnastyki i tańca mogą wziąć udział w pokazie tańców w kręgu, tai chi oraz poznać zasady nordic walking. Tych, którzy dbają o swoje zdrowie i regularnie wykonują badania oraz tych, którzy o tym zapominają, organizatorzy zapraszają do specjalnie przygotowanej Strefy Zdrowia, gdzie nieodpłatnie można zasięgnąć porad specjalistów z zakresu podologii, kosmetologii, fizjoterapii czy farmakologii, a także wykonać podstawowe badania profilaktyczne. Będzie także możliwość wykonania bezpłatnych badań słuchu oraz odpłatnie badań densytometrycznych (osteoporoza) - wyjaśnia Karolina Nawrot z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi "Aktywni 50+" można zwiedzać jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 17:00. Bilet wstępu kosztuje 8 zł.


Komentarze (1)

18-03-2013 00:13:29
filomena
Na wszystkich zdjęciach smutek. Sprawdźcie sami, nikt się nie uśmiecha.
Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: