Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Seniorzy uczą się obsługi komputera, uczestniczą w terapii tańcem i sesji śmiechu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Seniorzy uczą się obsługi komputera, uczestniczą w terapii tańcem i sesji śmiechu
17-03-2013 01:13   Janusz Ludwiczak
Terapia tańcem i ruchem, sesja śmiechu, pokaz mody, treningi pamięci, zajęcia tai chi i nordic walking, kursy samoobrony, nauki obsługi komputera i korzystania z internetu, bezpłatny makijaż, pokazy mody oraz wiele innych atrakcji czekają na seniorów podczas targów "Aktywni 50+".

Już po raz czwarty na terenie MTP odbywają się targi "Aktywni 50+", skierowane przede wszystkim dla osób powyżej 50. roku życia. Jest to świetna okazja do poznania różnych możliwości wypełnienia codziennego dnia ciekawymi treściami i poznania sposobów na poprawę jego jakości.

Na targach seniorzy mogą zapoznać się z ofertą przygotowaną przez organizacje pozarządowe, domy kultury czy dzienne domy pomocy, a także wziąć udział w bezpłatnych badaniach zdrowotnych. Na chętnych czekają również bezpłatne badania gęstości kości, poziomu cukru czy pomiary ciśnienia.

Na scenie sportowej miłośnicy gimnastyki i tańca mogą wziąć udział w pokazie tańców w kręgu, tai chi oraz poznać zasady nordic walking. Tych, którzy dbają o swoje zdrowie i regularnie wykonują badania oraz tych, którzy o tym zapominają, organizatorzy zapraszają do specjalnie przygotowanej Strefy Zdrowia, gdzie nieodpłatnie można zasięgnąć porad specjalistów z zakresu podologii, kosmetologii, fizjoterapii czy farmakologii, a także wykonać podstawowe badania profilaktyczne. Będzie także możliwość wykonania bezpłatnych badań słuchu oraz odpłatnie badań densytometrycznych (osteoporoza) - wyjaśnia Karolina Nawrot z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi "Aktywni 50+" można zwiedzać jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 17:00. Bilet wstępu kosztuje 8 zł.


Komentarze (1)

18-03-2013 00:13:29
filomena
Na wszystkich zdjęciach smutek. Sprawdźcie sami, nikt się nie uśmiecha.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

maj

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

18:30
Łazarz
25. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

maj

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek muzyczny w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem.

21

maj

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Spektakl dla dzieci pt."O królu Nic Nie Robię" w wykonaniu Teatru Krokodyl
- organizatorzy proszą o przyniesienie swoich siedzisk (poduszka, karimata, kocyk)
Wstęp wolny pod warunkiem zachowan

24

maj

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: