Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bezpłatne przeglądy jamy ustnej w Centrum Stomatologii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bezpłatne przeglądy jamy ustnej w Centrum Stomatologii
16-03-2013 01:12   Janusz Ludwiczak
W ramach akcji "Spotkaj się z uśmiechem" w Centrum Stomatologii przeprowadzone zostaną bezpłatne przeglądy jamy ustnej połączone z instruktażem właściwej higieny.

W sobotę w godz. od 9:00 do 15:00 w Centrum Stomatologii Uniwersytetu Medycznego przy ul. Bukowskiej 70 przeprowadzona zostanie akcja profilaktyczna "Spotkaj się z uśmiechem" w ramach obchodów VI Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej.

W ramach akcji przeprowadzane zostaną bezpłatne przeglądy jamy ustnej połączone z instruktażem właściwej higieny. Ponadto w programie przewidziano serię prelekcji o próchnicy, chorobach przyzębia, wpływie diety na stan jamy ustnej, a także profilaktyce wad zgryzu a dla najmłodszych kącik dla najmłodszych z licznymi atrakcjami, w tym film edukacyjny o tematyce stomatologicznej.


Komentarze (1)

17-03-2013 16:55:56
MIESZKANIECLAZARZA
NIE POLECAM WIZYT W TYM MIEJSCU,SZCZEGÓLNIE NA ORTODONCJI.DWA LATA LECZENIA DZIECKA NIE DAŁY REZULTATU BO LEKARZ CZEKAŁ NA CUD.POTEM OKAZAŁO SIE,ŻE NIE BYŁ ORTODONTĄ.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: