Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sala Ziemi zamieniła w scenę kabaretową, na której wystąpiła także Małgorzata Ostrowska - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sala Ziemi zamieniła w scenę kabaretową, na której wystąpiła także Małgorzata Ostrowska
09-03-2013 01:47   Janusz Ludwiczak
Kabaret Pod Wyrwigroszem, Tadeusz Drozda, Kabaret Kałamasz, zespół Focus, artyści Teatru Muzycznego oraz Małgorzata Ostrowska wystąpili w piątek wieczorem podczas koncertu "Dla każdego coś miłego", który odbył się w Sali Ziemi MTP.

Sala Ziemi na MTP zamieniła się w piątek w scenę kabaretową, na której pojawi się Kabaret Pod Wyrwigroszem, Tadeusz Drozda i znany z ławeczki w Wilkowyjach z serialu "Ranczo" Kabaret Kałamasz.

Podczas trwającego ponad trzy godziny koncertu "Dla każdego coś miłego" wystąpili również zespół Focus, artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu, a także gwiazda wieczoru, Małgorzata Ostrowska wraz z zespołem. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Wielkopolski.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: