Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Dla każdego coś miłego" - kabarety, Tadeusz Drozda i Małgorzata Ostrowska wystąpią w Sali Ziemi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Dla każdego coś miłego" - kabarety, Tadeusz Drozda i Małgorzata Ostrowska wystąpią w Sali Ziemi
07-03-2013 12:48   Janusz Ludwiczak
W piątek wieczorem w Sali Ziemi MTP odbędzie się koncert "Dla każdego coś miłego", podczas którego wystąpią m.in. Kabaret Pod Wyrwigroszem, Tadeusz Drozda, Kabaret Kałamasz, zespół Focus, artyści Teatru Muzycznego oraz gwiazda wieczoru - Małgorzata Ostrowska. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Wielkopolski.

Koncert "Dla każdego coś miłego" rozpocznie się w piątek, 8 marca o godz. 19:00. Sala Ziemi zamieni się tego wieczora w scenę kabaretową, na której pojawi się Kabaret Pod Wyrwigroszem, Tadeusz Drozda i znany z ławeczki w Wilkowyjach z serialu "Ranczo" Kabaret Kałamasz. W Sali Ziemi wystąpią również zespół Focus, artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu i gwiazdka wieczoru - Małgorzata Ostrowska wraz z zespołem. Organizatorzy zapewniają ponad 200 minut dobrej zabawy.

Bilety w cenie 95 złotych można jeszcze nabyć na stronie www.kupbilecik.pl, jednak warto się spieszyć, bo zostały tylko 4 wolne miejsca. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Wielkopolski.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: