Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Piotr Śruba spotkał się w sądzie z mieszkańcami Stolarskiej 2 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Piotr Śruba spotkał się w sądzie z mieszkańcami Stolarskiej 2
03-03-2013 23:57   Janusz Ludwiczak
Piotr Śruba, określany jako "czyściciel" kamienic spotkał się w czwartek na sali sądowej z lokatorami Stolarskiej 2. Administrator budynku oskarżony jest o spowodowanie zagrożenia zdrowia i życia lokatorów kamienicy przez odcięcie im wody.

Mieszkańcy kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 nie mają wody od lipca. Piotr Śruba, który zarządzał budynkiem twierdzi, że chciał przeprowadzić zrobić remont instalacji wodnej i uprzedził o tym mieszkańców.

Lokatorzy uważają jednak, że przed pojawieniem się Piotra Śruby nie było problemów z instalacją wodną, a wszystkie rury zostały wymienione w latach 70.

Kolejna sprawa odbędzie się 30 kwietnia.

W sierpniu prokuratura zarzuciła Piotrowi Ś. stalking, czyli uporczywe i złośliwe nękanie. Mężczyzna dostał zakaz zbliżania się do kamienicy przy ul. Stolarskiej 2, której jest administratorem.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

cze

17:00
Park Wilsona
Przeszłość,Teraźniejszość,Przyszłość-Czerwiec 56 - inscenizacja
w godz. 14:00-17:00

03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: