Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sierżant Pyrek odwiedził Leśne Ludki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sierżant Pyrek odwiedził Leśne Ludki
23-02-2013 19:11   Janusz Ludwiczak
Sierżant Pyrek i strażnicy miejscy przybliżali w ostatnich dniach dzieciom z Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" i Szkoły Podstawowej nr 77.

Sierżant Pyrek przybliżał dzieciom z Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego zasady bezpieczeństwa na drodze. Przedszkolaków bardzo zachwyciła wizyta nietypowego gościa.

Kilka dni później przedstawiciele Straży Miejskiej odwiedzili odziały przedszkolne i uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich w Szkole Podstawowej nr 77 przy ul. Dmowskiego. W ramach spotkania przeprowadzona została pogadanka na temat bezpieczeństwa na drodze, sygnalizacji świetlnej, przejścia dla pieszych i rozmów z nieznajomymi. Każde dziecko otrzymało kolorowankę oraz odblask ułatwiający widoczność na ulicy.

Strażnicy nie tylko poruszali kwestie bezpieczeństwa na ulicach, ale również przypominali o zagrożeniach w drodze do szkoły i zachowania ostrożności w kontaktach z nieznanymi osobami.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

28

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
w godz. 7:00-21:00

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: