Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tak prezentowano modę na Targach ponad pół wieku temu {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tak prezentowano modę na Targach ponad pół wieku temu {WIDEO}
21-02-2013 01:20   Janusz Ludwiczak
W czwartek o godz. 15 zakończą się Targi Mody. W archiwum MTP można znaleźć fragment filmu, prezentujący pokaz tkanin i kolekcji mody z 1956 r.

"Niełatwo dostać bilet na wypełnioną salę, do której chętnie przybywają goście targowi, aby spędzić kilka godzin na oglądaniu gustownych modeli odzieży i umiejętnie prezentujących je, pełnych gracji modelek. Taki pasaż estetyki, gustu i wdzięku ucieszy być może nawet najwybredniejsze oko. W pawilonie Przemysłu Tekstylnego wyjaśnia się cała tajemnica powodzenia polskiej konfekcji odzieżowej oraz obcej produkowanej z polskich materiałów. Przepych barw, deseni, wzorów oraz rodzajów tkanin, to pierwsze wrażenie jakie doznaje zwiedzający u wejścia do tego pawilonu" - mówi lektor w trakcie filmu.

"Polski przemysł tekstylny produkuje tylko 560 mln metrów samych tylko tkanin bawełnianych, którymi można by uwinąć kulę ziemską dookoła równika prawie 14 razy" - dodaje.

ZOBACZ TAKŻE: Jadalna bielizna, torebki filcowe, płaszcze z jagnięcej skóry-to wszystko na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: