Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Gorące rytmy na Targach - tańczą salsę, uczą się latino - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Gorące rytmy na Targach - tańczą salsę, uczą się latino
17-02-2013 01:25   Janusz Ludwiczak
Pawilony MTP zamieniły się w parkiet. W ramach Afro Cuban Festival przez cały weekend odbywają się Targi Latino, połączone z pokazy taneczne. Chętni mogą również nauczyć się tańczyć salsy.

W Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w ramach Afro Cuban Festival odbywają się warsztaty taneczne, podczas których chętni mogą nauczyć się tańczyć np. salsy. Z kolei sale konferencyjne pawilonu 8a zamieniły się w Olimpijską Szkółka Tańca i Dobrych Manier". Impreza skierowana jest dla uczniów poznańskich szkół podstawowych. Podczas zajęć dzieci mogą nauczyć się różnych tańców.

Natomiast w pawilonie 1 odbywają się Targi Latino, na których o podniebienia zwiedzających dbają kucharze z Meksyku, Peru i Boliwii, a w klimatycznych knajpkach można spróbować burritos, tacos i enchiladas. Targom towarzyszą koncerty i pokazy tańca. W sobotni wieczór można było przenieść się jeszcze w już zakończony karnawał, dzięki tancerkom, które przybyły prosto z Brazylii.

Na zakończenie festiwalu w niedzielne popołudnie odbędzie się wielka rewia tańca, w trakcie której zespół Bilongo zagra latynoskie przeboje, a koncert uświetnią pokazy taneczne w wykonaniu tancerzy z najlepszych formacji.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: