Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kolej na miłość - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kolej na miłość
17-02-2013 00:32   Janusz Ludwiczak
Czy kolej potrafi być romantyczna? Można było przekonać się o tym w czwartek na nowym dworcu kolejowym, gdzie podróżni mogli zrobić sobie fotografie z trójwymiarowym malowidłem w tle.

Podróżni, którzy np. czekali na pociąg na nowym dworcu kolejowym mogli w czwartek zrobić sobie fotografie z trójwymiarowym malowidłem w tle. Na planszy można było ustawić się w dowolnej pozie, a po wywołaniu zdjęcia okazywało się, że jedzie za nami pociąg, a my stoimy na torach.

W ramach Walentynek chcieliśmy pokazać, że kolej potrafi być romantyczna. W przestrzeni nowego dworca robiliśmy zdjęcia przechodniom. Jesteśmy zaskoczeni, że podróżni chętnie podchodzili i chcieli zrobić sobie zdjęcia. Każdy otrzymywał również od PKP walentynkową czekoladkę - powiedziała Paulina Walendowska.

Akcja "LOVE sTORY czyli... KOLEJ na MIŁOŚĆ" odbyła się również we Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Warszawie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: