Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bezpieczna dzielnica - bezpieczny mieszkaniec - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bezpieczna dzielnica - bezpieczny mieszkaniec
08-02-2013 23:07   redakcja, asp.szt.Maciej Nowak
W Komisariacie Policji Poznań–Grunwald w ramach wdrażania projektu prewencyjnego "Bezpieczna dzielnica – bezpieczny mieszkaniec" odbyło się spotkanie policjantów z przedstawicielami grunwaldzkich rad osiedli, w obecności Zastępcy Dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania.

W ramach wdrażania projektu prewencyjnego "Bezpieczna dzielnica – bezpieczny mieszkaniec" opracowanego przez Wydział Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania w siedzibie komisariatu pryz ul. Grunwaldzkiej odbyło się spotkanie z przedstawicielami grunwaldzkich rad osiedli (Radę Osiedla Św. Łazarz reprezentowali: Wojciech Wośkowiak - przewodniczący rady oraz Tomasz Wojciechowski - przewodniczący osiedlowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego). W spotkaniu wzięli udział również: Zastępca Dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania, a także przedstawiciele Straży Miejskiej, Urzędu Miasta Poznania i Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Celem spotkania było wdrożenie wspólnej polityki przeciwdziałania zagrożeniom w zakresie bezpieczeństwa i zapobiegania przestępczości. Podczas spotkania wymieniono informacje na temat miejsc zagrożonych, bieżących problemów oraz wzajemnych oczekiwań.


Komentarze (2)

10-02-2013 20:53:14
Ja Niezbędnik
hehe ale fajna impreza. Notatki se zrobili popili kawe i do kasza kartki wywalili. Brawo. No jeszcze fakturę wystawią za stracony czas. Brawo organizator.
09-02-2013 13:33:50
nina
bardzo to cieszy. Proszę zwrócić na sklepy całodobowe z alkoholem, szczególnie przy ul. Kanałowej i Małeckiego-tam w okolicy bliskiej sklepu pija, głośno się zachowują nie dając mieszkańcom spać- a na to patrzą młode pokolenia i zapewne będą ich kiedyś zastępować w tym wystawaniu na ulicach.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: