Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Akademia Bezpiecznego Przedszkolaka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Akademia Bezpiecznego Przedszkolaka
08-02-2013 22:57   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Policjanci z grunwaldzkiego komisariatu przeprowadzili spotkania z przedszkolami, których celem była edukacja pięciolatków z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także zagrożeń, które mogą ich spotkać podczas powrotu do domu.

W trakcie spotkań, które odbywały się w grunwaldzkich przedszkolach policjantki i policjanci z Referatu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Poznań-Grunwald mówili dzieciom o niebezpieczeństwach, jakie mogą płynąć ze strony obcych ludzi, a także omawiali zasady bezpiecznego zachowania podczas spotkania z agresywnym psem lub innym niebezpiecznym zwierzęciem.

Podczas spotkań, w których uczestniczył również sierżant Pyrek przeprowadzono gry i zabawy z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych. Dzieci otrzymywały upominki - odblaski, kolorowanki i poradniki prewencyjne dla rodziców.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: