Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od dachówek i cegieł po jacuzzi i szklane domy - trwają targi budowlane Budma {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od dachówek i cegieł po jacuzzi i szklane domy - trwają targi budowlane Budma {GALERIA ZDJĘĆ}
30-01-2013 20:27   Janusz Ludwiczak
Do piątku na MTP potrwają Międzynarodowe Targi Budownictwa "Budma 2013", na których swoją ofertę prezentuje ponad tysiąc wystawców z 35 krajów.

Podczas targów "Budma" prezentowanych jest wiele nowości w branży budowlanej. Nie brakuje pokazów specjalistycznych, spotkań i konferencji. Ekspozycje zostały podzielone na strefy tematyczne: "Budowlane premiery roku", "Automatyka i inteligentne sterowanie", "Modernizacja i rewitalizacja budynków". We współpracy z Izbą Architektów RP powstała Strada di Architettura, czyli specjalna ścieżka zwiedzania dla architektów i projektantów.

W pawilonie 5A funkcjonuje Fabryka Okien PCV, w której można na żywo zobaczyć produkcję okien. Dzięki akcji charytatywnej "Otwórzmy Dzieciom Okno na Świat", prowadzonej wspólnie z Caritas Archidiecezji Krakowskiej, wyprodukowane podczas targów okna zostaną przekazane Placówce Wsparcia Dziennego oraz Stacji Opieki w Wieliczce, a także na budowę Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej.

Na "Budmie" swoją ofertę prezentuje ponad 35 krajów, m.in. z Austrii, Belgii, Białorusi, Chin, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Odczytujemy zwiększoną liczbę wystawców, którzy spodziewają się, że od niskiego poziomu nastąpi odbicie. Polska po raz drugi przechodzi najpoważniejszy kryzys w historii. Według prognoz poprawa sytuacji powinna nastąpić w II połowie tego roku - powiedział w trakcie wtorkowej konferencji prasowej Andrzej Byrt, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na otwarciu "Budmy" miał pojawić się Sławomir Nowak, Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, jednak plany te pokrzyżowało wtorkowe posiedzenie rządu. Na konferencji pojawił się jego zastępca, wiceminister Jacek Żbik, który uważa, że nastąpi poprawa sytuacji gospodarczej w Polsce.

Wjeżdżając do Poznania widziałem nowe inwestycje. Na kolejne inwestycje w kraju przeznaczymy 10 miliardów euro. Najwięcej środków przeznaczymy na koleje, gdzie jest spore zapóźnienie - wskazuje Janusz Żbik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Międzynarodowe Targi Budownictwa "Budma 2013", którym towarzyszą Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad "WinDoor-tech", Targi "CBS" – Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness & SPA oraz Targi Branży Szklarskiej – "Glass" potrwają do piątku. Można je zwiedzać w czwartek w godzinach od 9 do 17, w piątek do 16. Bilety jednorazowe kosztują od 25 zł do 47 zł, wielokrotnego wstępu od 47 do 85 zł.


Komentarze (1)

30-01-2013 22:12:50
JAN
To ci Nowak minister - bał się wsiąść do pociągu ..... byle jakiego ?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: