Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Najwięcej włamań na terenie komisariatu targowego, najmniej rozbojów na Grunwaldzie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Najwięcej włamań na terenie komisariatu targowego, najmniej rozbojów na Grunwaldzie
27-01-2013 00:53   Janusz Ludwiczak
W minionym roku policja odnotowała w całym Poznaniu 29 692 przestępstw, a ich wykrywalność wyniosła 58,9%. Na terenie komisariatu Poznań-Targi odnotowano najmniejszą liczbę kradzieży samochodów, zaś na Grunwaldzie najmniej przestępstw rozbójniczych. Jednak na terenie komisariatu targowego doszło do najwięcej przypadków włamań w Poznaniu.

Poznańscy policjanci podsumowali miniony rok. Na terenie całego miasta w 2012 roku odnotowano 29 692 przestępstw, a ich wykrywalność wyniosła 58,9%.

Najmniej kradzieży samochodów w Poznaniu odnotowano na terenie komisariatu Targi (53,3%, najwięcej na Nowym Mieście - 108%). Jednak na tym obszarze doszło do największej liczby włamań (159,2%, najmniej na Grunwaldzie - 77,9%). Natomiast najmniej przypadków przestępstw rozbójniczych w Poznaniu odnotowano na Grunwaldzie (57,1%, najwięcej na Starym Mieście - 133,3%).

W porównaniu do roku poprzedniego wzrosła wykrywalność przestępstw na terenie KP Grunwald (o 2,4%). O prawie 5% wzrosła liczba wykrywalności kradzieży i włamań do samochodu na terenie KP Targi. Zwiększył się również wskaźnik wykrywalności bójek i pobić. ) 4% dla Grunwaldu, o 8,3% dla Targów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: