Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zespół Tańca Ludowego "Poznań" wystąpi na mszy świętej, a w marcu będzie świętować 30-lecie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zespół Tańca Ludowego "Poznań" wystąpi na mszy świętej, a w marcu będzie świętować 30-lecie
26-01-2013 01:31   Janusz Ludwiczak
Zespół Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego zaprasza do udziału w wyjątkowej mszy świętej, której oprawę muzyczną zapewnią tancerze oraz kapela "Poznania".

W imieniu Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowej mszy św., której oprawę muzyczną zapewnią tancerze oraz kapela "Poznania". Zespół będzie gościem w Parafii pw. Wszystkich Świętych przy ul. Mostowej w Poznaniu, w niedzielę o godzinie 12:00. Mamy nadzieję swoim śpiewem i grą ubogacić wspólną modlitwę - zapowiada Małgorzata Fraszewska, koordynator ds. organizacyjnych Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF.

W marcu Zespół Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego będzie obchodził 30-lecie istnienia. Z tej okazji odbędzie się specjalny, koncert jubileuszowy w Sali Ziemi. Więcej szczegółów niebawem.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: