Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kierowcy dwukrotnie wjechali na torowisko i zablokowali ruch tramwajów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kierowcy dwukrotnie wjechali na torowisko i zablokowali ruch tramwajów
26-01-2013 01:13   Janusz Ludwiczak
W piątek dwukrotnie był wstrzymany ruch tramwajowy na ul. Hetmańskiej pomiędzy Głogowską a Wildą. Najpierw po godz. 14 kierowca wpadł w poślizg i wjechał na torowisko przy skrzyżowaniu z ul. Kolejową. Wieczorem do podobnego zdarzenia doszło przy wiadukcie kolejowym.

Ok. godz. 14:20 kierujący samochodem osobowym wpadł w poślizg i wjechał na torowisko tramwajowe przy skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Kolejowej. Ruch tramwajowy z Głogowskiej w stronę Wildy był wstrzymany na 15 minut.

Do podobnego zdarzenia doszło cztery godziny później. Po godz. 18:15 również kierujący samochodem osobowym wpadł w poślizg i wjechał na tory. Tramwaje nie jeździły ulicą Hetmańską przez 20 minut, do godz. 18:35.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: