Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Awaria wodociągowa na Chociszewskiego usunięta. Autobusy "64" wróciły na swoją trasę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Awaria wodociągowa na Chociszewskiego usunięta. Autobusy "64" wróciły na swoją trasę
23-01-2013 18:32   Janusz Ludwiczak
Usunięta została awaria wodociągowa na ulicy Chociszewskiego. Dla ruchu kołowego otwarty został odcinek pomiędzy Szymborską a Reymonta. Na swoją stałą trasę wróciły również autobusy linii nr 64.

Po południu usunięta została awaria wodociągowa na ulicy Chociszewskiego. Od wtorkowego poranka pracownicy Aquanetu, na wysokości budynku pod numerem 43 naprawiali kanalizację ogólnospławną. Z tego powodu dla ruchu kołowego zamknięta była ulica Chociszewskiego pomiędzy Reymonta a Szymborską.

Awarię udało się dosyć szybko usunąć. Pierwotnie naprawa kanalizacji ogólnospławnej miała potrwać do piątku włącznie.

Po godz. 16 na swoją stałą trasę powróciły autobusy linii nr 64. W kierunku Jeżyc, Sołacza i Strzeszyna kursują znów przez Arciszewskiego, Reymonta, Chociszewskiego i Kasprzaka. Równocześnie likwidacji uległy tymczasowe przystanki: na ulicy Palacza - za skrzyżowaniem z ul. Arciszewskiego, na ulicy Kasprzaka - przed skrzyżowaniem z ul. Hetmańska oraz na ulicy Kasprzaka - przed skrzyżowaniem z ul. Chociszewskiego.

Przypominamy również, że w związku z pracami kanalizacyjnymi prowadzonymi również na ulicy Chociszewskiego, ale przy posesji pod numerem 2-6 ruch kołowy pomiędzy ulicami Kasprzaka a Bogusławskiego odbywa się wahadłowo - kierowcy mają do dyspozycji tylko jedną.

O ok. 25 metrów przesunięty został przystanek "Chociszewskiego" dla autobusów linii nr 64 jadących w kierunku pętli Literacka/Puszkina, znajduje się on teraz na wysokości ulicy Bogusławskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Utrudnienia dla pasażerów

ZOBACZ TAKŻE: Utrudnienia dla kierowców


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: