Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Awaria wodociągowa na Chociszewskiego usunięta. Autobusy "64" wróciły na swoją trasę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Awaria wodociągowa na Chociszewskiego usunięta. Autobusy "64" wróciły na swoją trasę
23-01-2013 18:32   Janusz Ludwiczak
Usunięta została awaria wodociągowa na ulicy Chociszewskiego. Dla ruchu kołowego otwarty został odcinek pomiędzy Szymborską a Reymonta. Na swoją stałą trasę wróciły również autobusy linii nr 64.

Po południu usunięta została awaria wodociągowa na ulicy Chociszewskiego. Od wtorkowego poranka pracownicy Aquanetu, na wysokości budynku pod numerem 43 naprawiali kanalizację ogólnospławną. Z tego powodu dla ruchu kołowego zamknięta była ulica Chociszewskiego pomiędzy Reymonta a Szymborską.

Awarię udało się dosyć szybko usunąć. Pierwotnie naprawa kanalizacji ogólnospławnej miała potrwać do piątku włącznie.

Po godz. 16 na swoją stałą trasę powróciły autobusy linii nr 64. W kierunku Jeżyc, Sołacza i Strzeszyna kursują znów przez Arciszewskiego, Reymonta, Chociszewskiego i Kasprzaka. Równocześnie likwidacji uległy tymczasowe przystanki: na ulicy Palacza - za skrzyżowaniem z ul. Arciszewskiego, na ulicy Kasprzaka - przed skrzyżowaniem z ul. Hetmańska oraz na ulicy Kasprzaka - przed skrzyżowaniem z ul. Chociszewskiego.

Przypominamy również, że w związku z pracami kanalizacyjnymi prowadzonymi również na ulicy Chociszewskiego, ale przy posesji pod numerem 2-6 ruch kołowy pomiędzy ulicami Kasprzaka a Bogusławskiego odbywa się wahadłowo - kierowcy mają do dyspozycji tylko jedną.

O ok. 25 metrów przesunięty został przystanek "Chociszewskiego" dla autobusów linii nr 64 jadących w kierunku pętli Literacka/Puszkina, znajduje się on teraz na wysokości ulicy Bogusławskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Utrudnienia dla pasażerów

ZOBACZ TAKŻE: Utrudnienia dla kierowców


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: