Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Z powodu awarii wodociągowej ulica Chociszewskiego nieprzejezdna. Autobusy "64" kursują objazdem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Z powodu awarii wodociągowej ulica Chociszewskiego nieprzejezdna. Autobusy "64" kursują objazdem
23-01-2013 01:24   Janusz Ludwiczak
Nieprzejezdna jest ulica Chociszewskiego pomiędzy Hetmańską a Szymborską. Do piątku włącznie autobusy linii nr 64 w kierunku Jeżyc, Sołacza i Strzeszyna jeżdżą objazdem przez Palacza i Kasprzaka.

Od wtorku pracownicy Aquanetu na ulicy Chociszewskiego, na wysokości budynku pod numerem 43 naprawiają kanalizację ogólnospławną. Dla ruchu zamknięta została ulica Chociszewskiego pomiędzy Reymonta a Szymborską. Objazd został wytyczony przez Reymonta i Wyspiańskiego, w kierunku przeciwnym przez Szymborską i Hetmańską.

Zmienioną trasą jeżdżą również autobusy linii nr 64. W kierunku pętli Literacka/Puszkina kursują przez Arciszewskiego, Palacza, Kasprzaka i Matejki.

Na trasie objazdu utworzone zostały tymczasowe przystanki: na ulicy Palacza - za skrzyżowaniem z ul. Arciszewskiego, na ulicy Kasprzaka - przed skrzyżowaniem z ul. Hetmańska oraz na ulicy Kasprzaka - przed skrzyżowaniem z ul. Chociszewskiego.

Usunięcie awarii planowane jest do piątku, 25 stycznia.

ZOBACZ TAKŻE: Utrudnienia dla pasażerów

ZOBACZ TAKŻE: Utrudnienia dla kierowców


Komentarze (2)

23-01-2013 12:05:29
REDAKCJA
Dzięki za zwrócenie uwagi. Sprawdzę i poprawię mapę przy kolejnej aktualizacji. Pozdrawiam.
23-01-2013 09:17:16
j65
Na mapce objazdu są pomylone kierunki ruchu na ul :Rogalińskiego,Cybulskiego i Nehringa.Ruch odbywa się odwrotnie niz na planie,tz:Rogalińskiego :Winklera-Hetmańaska , Cybulskiego :Hetmańska-Winklera , Nehringa:Winklera-Hetmańska.Warto poprawić,pozdrawiwm J.
Aktualności
Niezapominajka
15

wrz

Park Manitiusa
Piknik z Akademią Judo z okazji 10-lecia
W programie: Mistrzostwa Polski w pokazach judo, pokazy kendo, karate i aikido, paintball, dmuchany tor przeszkód, zabawy, konkursy, malowanie twarzy
<

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Odpust parafialny

17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: