Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policjanci będą uczyć seniorów bezpiecznych zachowań - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policjanci będą uczyć seniorów bezpiecznych zachowań
21-01-2013 21:16   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Zespół Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji zaprasza w piątek seniorów na konferencję, zorganizowaną z okazji Dnia Babci i Dziadka pn. "Bezpieczni Seniorzy nie tylko od święta".

Osoby starsze, często padają ofiarą różnych przestępstw. Sami seniorzy podkreślają, że ich bezpieczeństwo osobiste jest dla nich sprawą ważną. Jednocześnie powszechne jest postrzeganie tego problemu na rynku usług. Tymczasem zastosowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa sprawia, że możliwe jest ograniczenie tego typu przestępstw.

Policjantki z Zespołu Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji zapraszają w piątek na konferencję zorganizowaną z okazji Dnia Babci i Dziadka zatytułowaną "Bezpieczni Seniorzy nie tylko od święta".

Podczas konferencji przedstawione zostaną praktyczne informacje jak seniorzy powinni dbać o swoje bezpieczeństwo osobiste w miejscach publicznych oraz w domu i na rynku usług. Uczestnicy konferencji będą mogli również zwiedzić zabytkowy i odrestaurowany budynek Komendy Miejskiej Policji oraz zapoznać się z pracą funkcjonariuszy.

Konferencja odbędzie się w piątek, 25 stycznia, w godz. od 10:45 do 13:30, w sali nr 412 Komendy Miejskiej Policji przy ul. Szylinga 2. Spotkanie poprowadzą asp. sztab. Joanna Kęcińska oraz asp. Małgorzata Trzybińska. Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa pod numerem telefonu: 61 841 56 29, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: