Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prace kanalizacyjne na Chociszewskiego - ulica została zwężona, przystanek "64" zmienił lokalizację - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prace kanalizacyjne na Chociszewskiego - ulica została zwężona, przystanek "64" zmienił lokalizację
16-01-2013 00:39   Janusz Ludwiczak
Do końca stycznia prowadzone będą prace kanalizacyjne na ulicy Chociszewskiego. Ruch kołowy pomiędzy ulicami Kasprzaka a Bogusławskiego odbywa się wahadłowo po jednej nitce. Swoją lokalizację zmienił również przystanek dla autobusów linii nr 64 w kierunku Sołacza i Strzeszyna Greckiego.

Od wtorku pracownicy firmy Zistan na zlecenie Aquanetu prowadzą prace kanalizacyjne na ulicy Chociszewskiego, przy posesji pod numerem 2-6.

Ruch kołowy pomiędzy ulicami Kasprzaka a Chociszewskiego odbywa się wahadłowo - kierowcy mają do dyspozycji tylko jedną, południową nitkę.

O ok. 25 metrów przesunięty został przystanek dla autobusów linii nr 64 jadących w kierunku pętli Literacka/Puszkina. Przystanek "Chociszewskiego" w kierunku Strzeszyna Greckiego znajduje się teraz na wysokości ulicy Bogusławskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Utrudnienia dla pasażerów

ZOBACZ TAKŻE: Utrudnienia dla kierowców


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: