Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ogłoszono przetarg na ochronę Palmiarni i Parku Wilsona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ogłoszono przetarg na ochronę Palmiarni i Parku Wilsona
15-01-2013 12:13   Janusz Ludwiczak
Palmiarnia Poznańska ogłosiła przetarg na ochronę swoich obiektów i Parku Wilsona, którym zarządza.

Przedmiotem zamówienia jest dozorowanie i ochrona nieruchomości 12 pawilonów Palmiarni wraz z całym zapleczem technicznym, węzłami cieplnymi, pomieszczeniami gospodarczymi i budynkiem administracyjnym oraz Parkiem Wilsona, którego powierzchnia wynosi 6,5 hektarów.

Pracownicy ochrony będą zobowiązani m.in. do przeprowadzania obchodów obiektów, konwojowania kasjerek, nadzorowania nad zamykaniem i otwieraniem okien w pawilonach Palmiarni, nadzorowania nad temperaturami w pawilonach poprzez obchody i śledzenie aparatury kontrolno-pomiarowej.

Ochroniarze będą musieli również zwracać uwagę na przestrzeganie regulaminu w Parku Wilsona. Przed godz. 22 będą musieli zamykać bramy wejściowe do parku i ponownie je otwierać o godz. 5 rano, a także zapobiegać zniszczeniom Muszli Koncertowej.

Termin składania ofert mija 25 stycznia o godz. 12:00. Firma ochroniarska, która wygra przetarg będzie czuwała nad bezpieczeństwem w Palmiarni i Parku Wilsona od 1 lutego do końca listopada 2015 roku.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: