Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nie tylko dla zakochanych - odbyły się Targi Ślubne {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nie tylko dla zakochanych - odbyły się Targi Ślubne {GALERIA ZDJĘĆ}
14-01-2013 06:14   Janusz Ludwiczak
W niedzielę na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się IX Wielka Poznańska Gala Ślubna. Na Targach Ślubnych nie tylko narzeczeni mogli zapoznać się z ofertą branży ślubno-weselnej od sukien ślubnych i garniturów po torty weselne, obrączki i wynajem limuzyn. Jedną z atrakcji był występ grupy chippendales oraz pokaz bielizny weselnej.

Na Targach Ślubnych narzeczeni mogli zobaczyć i zakupić m.in. suknie ślubne, garnitury dla młodych panów, torty weselne czy obrączki, a także zapoznać się z ofertą wynajem limuzyn, domów weselnych, zespołów i kapel muzycznych czy dj'ów.

Narzeczeni, którzy odwiedzili nasze targi mogli w jednym miejscu zaplanować ślub i wesele, od restauracji po limuzyny. W tym roku przygotowaliśmy pokazy chippendalesów. Otrzymaliśmy informacje od zwiedzających, że na Targach Ślubnych brakowało oferty na wieczory panieńskie i kawalerskie. Jest to ósma edycja targów, które na początku organizowaliśmy w Arenie, a od trzech lat odbywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich - powiedziała Martyna Laskowska.

Na zwiedzających czekały liczne konkursy, pokazy mody ślubnej i bielizny, występy taneczne i muzyczne, a także występ grupy chippendales i pokaz bielizny weselnej. Imprezę poprowadził Tomasz Kammel. Organizatorem Targów Ślubnych był Magazyn Ślubny.


Komentarze (3)

15-01-2013 11:35:42
kaśka
@Marta: Oj nie chciałabyś wiedzieć, ale to i tak było kameralne wesele. Ślub ma się tak naprawdę tylko raz w życiu, było warto.
14-01-2013 22:36:21
Marta
Ile kosztował Was ślub?
14-01-2013 15:25:18
kaśka
Jak dobrze, że ślub mam już za sobą.
Aktualności
Niezapominajka
19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: