Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poloneza czas zacząć - studniówka w II LO {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poloneza czas zacząć - studniówka w II LO {WIDEO}
13-01-2013 00:52   Janusz Ludwiczak
Ponad 170 abiturientów "Dwójki" zatańczyło wspólnie poloneza równo 115 dni przed maturą. W sobotę, w II LO przy ul. Matejki odbyła się studniówka.

W 864 dniu nauki, 115 dni przed maturą 176 jeszcze do niedawna uczniów II LO bawiło się w sobotni wieczór na studniówce.

W tym mamy 176 maturzystów, w tym 35 zdających międzynarodową maturę. To spora grupa, która tańczy poloneza w najlepszej szkole w Wielkopolsce według miesięcznika "Perspektywy". Od lat mamy zwyczaj, że studniówka odbywa się w szkole, a polonez tańczymy podwójnie, w dwóch grupach, a to dlatego, że aulę mamy trochę mniejszą, jednak zawsze spotykamy się razem - mówi Małgorzata Dembska, dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej przy ul. Matejki.

Cieszymy się, że studniówkę możemy spędzać w naszej szkole, ponieważ były to ważne trzy lata w naszym życiu. Dzisiaj będziemy się dobrze bawić, a potem wracamy do ciężkiej pracy, by jak najlepiej zdać maturę. To był ciężki okres. U nas w szkole nauka jest na pierwszym miejscu. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale spędziliśmy tutaj bardzo wiele pięknych chwil, które będę dobrze wspominał. Nigdy nie będę żałował, że wybrałem "Dwójkę" i jestem dumny, że kończę tą szkołę. Po zdaniu matury chciałbym studiować prawo - powiedział Aleksander Prusiński, uczeń II LO, tegoroczny maturzysta.

Balowi towarzyszyło pasowanie i przypięcie koniczynek oraz konkurs na wystrój korytarzy i sal. Studniówka w "Dwójce" zakończyła się przed godz. 1.

Matura już 7 maja. Maturzystom nie tylko z II LO życzymy powodzenia.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (1)

13-01-2013 19:26:42
Hania
Moja, stara "buda" i mojej siostry.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: