Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uniwersytet Medyczny przeniósł trzy oddziały szpitalne z Grunwaldzkiej na Przybyszewskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Uniwersytet Medyczny przeniósł trzy oddziały szpitalne z Grunwaldzkiej na Przybyszewskiego
04-01-2013 23:36   Janusz Ludwiczak
Trzy oddziały: dermatologiczny, otolaryngologiczny i nefrologiczny z początkiem 2013 roku zostały przeniesione z dawnego szpitala wojskowego przy ul. Grunwaldzkiej do szpitala klinicznego przy ul. Przybyszewskiego.

Równo rok temu były 111. Szpital Wojskowy, znajdujący się przy ul. Grunwaldzkiej 16/18 przestał być własnością Ministerstwa Obrony Narodowej. Lecznica została przekazana Uniwersytetowi Medycznemu.

Z dniem 1 stycznia 2013 roku znajdujące się w szpitalu przy Grunwaldzkiej oddziały: dermatologiczny, otolaryngologiczny i nefrologiczny zostały przeniesione do Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Heliodora Święcickiego przy ul. Przybyszewskiego.

Nie wykluczone, że Uniwersytet Medyczny przeniesie kolejne oddziały z lecznicy przy Grunwaldzkiej do szpitala na Przybyszewskiego. Na pewno na razie były szpital wojskowy nie zostanie zlikwidowany, rozważany jest za to jego remont, który mógłby potrwać nawet trzy lata.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: