Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rada Osiedla Św. Łazarz podsumowuje inwestycje - ukazał się nowy numer "Wieści Łazarskich" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rada Osiedla Św. Łazarz podsumowuje inwestycje - ukazał się nowy numer "Wieści Łazarskich"
03-01-2013 09:52   Janusz Ludwiczak
Ukazał się zimowy numer "Wieści Łazarskich", w których przeczytać można m.in. o ubiegłorocznych inwestycjach Rady Osiedla Św. Łazarz, planach wprowadzenia strefy parkowania na Łazarzu czy rozstrzygnięciu konkursu "Zielony Poznań" na etapie osiedlowym.

Maria Łazarz i Wojciech Wośkowiak na początku nowego numeru "Wieści Łazarskich" podsumowują inwestycje zrealizowane w 2012 roku przez Radę Osiedla Św. Łazarz.

W "Wieściach Łazarskich" przeczytamy również o planach wprowadzenia strefy parkowania na Łazarzu, rozstrzygnięciu osiedlowego etapu konkursu "Zielony Poznań".

Najnowszy numer oraz archiwalne wydania "Wieści Łazarskich" można pobrać w dziale/zakładce Rada Osiedla » Biuletyn osiedlowy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: